App Store Google Play

Ще один мітинг — під забороною

03.06.2010 18:41
Учасникам акції проти свавілля міліції заборонили мітингувати 3 червня біля обласного управліня МВС України в Дніпропетровській області, посилаючись на рішення суду. На пікет зібралися представники Міжрегіонального робітничого руху та Громадського комітету національної безпеки України.

Організатори стверджують, що заявки на акцію оформили належними чином, проте на місці зустріли опір з боку міліції. «Вони стали нахабно підходити і зривати плакати», - розповідає учасник акції Павло Нусс.

Заступник начальника Дніпропетровського міського управління МВС Володимир Седальський зачитав мітингувальникам рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду про заборону проводити мітинг під обласним і міським управліннями міліції та обласною прокуратурою.

«Річ у тім, що ми подали заявки від трьох організацій. Одна з яких - Громадська рада національної безпеки та оборони. І саме по цій одній організації було прийняте рішення суду. Двома іншими ми можемо спокійно проводити акції протесту», - переконаний представник Міжрегіонального робочого руху Віталій Дюкарєв. Активіст також повідомив, що юриста Олександра Щербаня, який супроводжував мітингувальників та намагався відстояти їхнє право на зібрання, затримала міліція.

Шукати правди учасники акції намагалися біля обласної прокуратури. Проте і там їх зустріли не надто гостинно - міліція не дозволила розгортати транспаранти та стяги. Одного з маніфестантів з акції забирала швидка: чи то від спеки, чи то від нервування у нього стався напад.

Загалом агресивних дій з боку правоохоронців не було, зізнаються мітингувальники. Вони пояснюють, що згорнули акцію аби уникнути небажаних наслідків. Близько п'ятої вечора у телефонному режимі Віталій Дюкарєв повідомив Дніпрограду про те, що міліція відпустила Олександра Щербаня.

Останнім часом заборона протестних акцій у судовому порядку стала популярним заходом. Лишень за минулий місяць мітинги вже забороняли в Кривому Розі, Львові, Запоріжжі та неодноразово у Києві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...