App Store Google Play

За круглим столом шукали причини занепаду ЖКГ у Дніпропетровську

02.06.2010 12:50

1 червня у Прес-клубі реформ відбувся круглий стіл на тему „Реформування житлово-комунальної сфери Дніпропетровська: партійні декларації та реальні кроки".

Участь у засіданні взяли: директор Дніпровського центру соціальних досліджень Анна Колохіна, голова комісії з питань житлово-комунального господарства міської ради Сергій Воробйов, начальник відділу реформування управління житлового господарства міської ради Ольга Лукіних та заступник генерального директора з регіонального розвитку та інвестиційної діяльності житлово-комунального союзу України Олена Шамал.

Головною темою круглого столу стало обговорення результатів моніторингу діяльності депутатського корпусу міської ради у сфері житлово-комунального господарства у 2006-2009 роках, який провів центр соціальних досліджень Дніпропетровська.

Ольга Лукіних похвалилась, що нова програма, яка почала створюватись ще у 2006 році, суттєво відрізняється від попередньої і ставить за мету підвищення надійності та ефективності функціонування житлово-комунальної системи життєзабезпечення населення та поліпшення якості надання житлово-комунальних послуг. Одними з напрямків програми є: вивіз та утилізація твердих відходів, технічне обслуговування ліфтів, надання домоуправлінням прав на контролювання виконання послуг та залучення альтернативних форм управління житловим господарством, зокрема, приватні ЖЕКи.

Завчені і цілком передбачувані тези чиновниці , як ми всі бачимо, жодним чином не відповідають дійсності: питання з вивезенням та утилізацією ТПВ наразі так і не вирішене, ліфти й досі або стоять, або ледве животіють, а у справі залучення приватних установ для обслуговування житлового фонду далі декларацій мова не пішла.

Втім, пояснення у представників влади є так само "залізобетонним": головна проблема - постійне недофінансування галузі ЖКГ.

- Вже не перший рік ми намагаємось довести Кабінету Міністрів та міністерству фінансів, що цифри у бюджеті Дніпропетровська потрібно переглядати! - виправдовувався Сергій Воробйов - Річ у тому, що бюджети усіх міст України, окрім, звичайно ж, Києва, є однаковими по розподілу коштів. Але Дніпропетровськ має набагато більше закладів освіти та закладів охорони здоров'я, тож і бюджет Дніпропетровська має відрізнятись від бюджетів інших міст! Але нас ігнорують. І це найбільший недолік бюджету міста.

Аби не псувати стосунки з новою владою, Воробйов не забув додати, що у цьому році Кабмін все-таки пообіцяв переглянути цифри та внести зміни. Втім, сам депутат, схоже, ставиться до цієї обіцянки скептично.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...