App Store Google Play

За круглим столом шукали причини занепаду ЖКГ у Дніпропетровську

02.06.2010 12:50

1 червня у Прес-клубі реформ відбувся круглий стіл на тему „Реформування житлово-комунальної сфери Дніпропетровська: партійні декларації та реальні кроки".

Участь у засіданні взяли: директор Дніпровського центру соціальних досліджень Анна Колохіна, голова комісії з питань житлово-комунального господарства міської ради Сергій Воробйов, начальник відділу реформування управління житлового господарства міської ради Ольга Лукіних та заступник генерального директора з регіонального розвитку та інвестиційної діяльності житлово-комунального союзу України Олена Шамал.

Головною темою круглого столу стало обговорення результатів моніторингу діяльності депутатського корпусу міської ради у сфері житлово-комунального господарства у 2006-2009 роках, який провів центр соціальних досліджень Дніпропетровська.

Ольга Лукіних похвалилась, що нова програма, яка почала створюватись ще у 2006 році, суттєво відрізняється від попередньої і ставить за мету підвищення надійності та ефективності функціонування житлово-комунальної системи життєзабезпечення населення та поліпшення якості надання житлово-комунальних послуг. Одними з напрямків програми є: вивіз та утилізація твердих відходів, технічне обслуговування ліфтів, надання домоуправлінням прав на контролювання виконання послуг та залучення альтернативних форм управління житловим господарством, зокрема, приватні ЖЕКи.

Завчені і цілком передбачувані тези чиновниці , як ми всі бачимо, жодним чином не відповідають дійсності: питання з вивезенням та утилізацією ТПВ наразі так і не вирішене, ліфти й досі або стоять, або ледве животіють, а у справі залучення приватних установ для обслуговування житлового фонду далі декларацій мова не пішла.

Втім, пояснення у представників влади є так само "залізобетонним": головна проблема - постійне недофінансування галузі ЖКГ.

- Вже не перший рік ми намагаємось довести Кабінету Міністрів та міністерству фінансів, що цифри у бюджеті Дніпропетровська потрібно переглядати! - виправдовувався Сергій Воробйов - Річ у тому, що бюджети усіх міст України, окрім, звичайно ж, Києва, є однаковими по розподілу коштів. Але Дніпропетровськ має набагато більше закладів освіти та закладів охорони здоров'я, тож і бюджет Дніпропетровська має відрізнятись від бюджетів інших міст! Але нас ігнорують. І це найбільший недолік бюджету міста.

Аби не псувати стосунки з новою владою, Воробйов не забув додати, що у цьому році Кабмін все-таки пообіцяв переглянути цифри та внести зміни. Втім, сам депутат, схоже, ставиться до цієї обіцянки скептично.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...