App Store Google Play

Яцуба обіцяє понад 10 тисяч квартир доступного житла

02.06.2010 16:15

За обсягами виконаних будівельних робіт провідні місця серед 27 регіонів займають Донецька область (2 місце), Харківська (3 місце) та Дніпропетровська (4 місце). Саме вони виконують третину загального обсягу будівельних робіт в Україні.

Про це повідомив міністр регіонального розвитку та будівництва України Володимир Яцуба під час наради з питань розвитку будівельної галузі та житлового будівництва, що відбулася в місті Святогірськ Донецької області, повідомили ГолосUA в прес-службі відомства.

Попри кризу, за словами Яцуби, будівельні підприємства продовжують сплачувати податки і наповгювати державний бюджет. Зокрема, за перші чотири місяці цього року будівельними підприємствами сплачено більше 1 мільярда гривень податків.

Говорячи про будівництво доступного житла, очільник Мінрегіонбуду наголосив, що над розгортанням цих проектів мають працювати місцеві органи влади.  Для цього потрібно завершити прийняття регіональних програм будівництва доступного житла, передбачити видатки на таке будівництво у місцевих бюджетах, під час планування територій населених пунктів передбачати земельні ділянки, забезпечені відповідною інфраструктурою, заборонити використання таких земельних ділянок для інших цілей.

Міністр нагадав, що у державному бюджеті на 2010 рік передбачено виділити Мінрегіонбуду на будівництво доступного житла 1 мільярд 40 мільйонів гривень.

- Нами розроблено порядок використання цих коштів. Громадянам, за їх згодою, надаватиметься державна підтримка шляхом сплати 30 відсотків його вартості, як це передбачено антикризовим законом. При цьому в будівельну галузь додатково буде залучено ще 2 мільярди гривень від громадян, які сплатять решту вартості. Це дасть можливість отримати більше 10 тисяч квартир, - пояснив міністр.

Керівники обласних державних адміністрацій Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Харківської, Полтавської та Сумської областей, які були присутні на нараді, отримали від Володимира Яцуби завдання ретельно вивчити питання кредиторів тих об'єктів, які визначені для добудови (зі ступенем готовності більше 70%), і підготували відповідну інформацію Прем'єр-міністру України, в тому числі й інформацію, що стосується відмови банківських установ надавати кредити для добудови об'єктів житла.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...