App Store Google Play

Яцуба обіцяє понад 10 тисяч квартир доступного житла

02.06.2010 16:15

За обсягами виконаних будівельних робіт провідні місця серед 27 регіонів займають Донецька область (2 місце), Харківська (3 місце) та Дніпропетровська (4 місце). Саме вони виконують третину загального обсягу будівельних робіт в Україні.

Про це повідомив міністр регіонального розвитку та будівництва України Володимир Яцуба під час наради з питань розвитку будівельної галузі та житлового будівництва, що відбулася в місті Святогірськ Донецької області, повідомили ГолосUA в прес-службі відомства.

Попри кризу, за словами Яцуби, будівельні підприємства продовжують сплачувати податки і наповгювати державний бюджет. Зокрема, за перші чотири місяці цього року будівельними підприємствами сплачено більше 1 мільярда гривень податків.

Говорячи про будівництво доступного житла, очільник Мінрегіонбуду наголосив, що над розгортанням цих проектів мають працювати місцеві органи влади.  Для цього потрібно завершити прийняття регіональних програм будівництва доступного житла, передбачити видатки на таке будівництво у місцевих бюджетах, під час планування територій населених пунктів передбачати земельні ділянки, забезпечені відповідною інфраструктурою, заборонити використання таких земельних ділянок для інших цілей.

Міністр нагадав, що у державному бюджеті на 2010 рік передбачено виділити Мінрегіонбуду на будівництво доступного житла 1 мільярд 40 мільйонів гривень.

- Нами розроблено порядок використання цих коштів. Громадянам, за їх згодою, надаватиметься державна підтримка шляхом сплати 30 відсотків його вартості, як це передбачено антикризовим законом. При цьому в будівельну галузь додатково буде залучено ще 2 мільярди гривень від громадян, які сплатять решту вартості. Це дасть можливість отримати більше 10 тисяч квартир, - пояснив міністр.

Керівники обласних державних адміністрацій Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Харківської, Полтавської та Сумської областей, які були присутні на нараді, отримали від Володимира Яцуби завдання ретельно вивчити питання кредиторів тих об'єктів, які визначені для добудови (зі ступенем готовності більше 70%), і підготували відповідну інформацію Прем'єр-міністру України, в тому числі й інформацію, що стосується відмови банківських установ надавати кредити для добудови об'єктів житла.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...