App Store Google Play

На Дніпропетровщині хлопчик впав з "чортового колеса"

02.06.2010 08:57

У понеділок, 31 травня, в дитячому парку в місті Тернівка стався нещасний випадок: 14-річний хлопець видерся на атракціон "Колесо огляду" та впав з висоти 10 метрів. Про це повідомляє прес-служба Управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області.

Наразі хлопчину шпиталізовано, а інспектори управління з'ясовують обставити інциденту та причини нещасного випадку.

Як повідомили в Дніпропетровській державній інспекції промислової безпеки та охорони праці теруправління Держгірпромнагляду, експлуатація атракціону була заборонена ще 12 березня 2008 року через несправність вантажопідйомного канату та приладів безпеки. Відтоді атракціон не експлуатувався - його балансоутримувачі знеструмили механізм.

Втім, цього виявилось замало: навіть непрацюючі атракціони становлять небезпеку для нудьгуючих влітку школярів.

Попри неодноразові звернення до міської ради Тернівки з проханням виділити фінансування на ремонт атракціонів, досі з міського бюджету не було виділено жодної копійки.

Остання перевірка КП «Тернівське житлово-комунальне підприємство», яке є балансоутримувачем атракціону, проводилась у квітні 2010 року.

Загалом упродовж квітня та травня 2010 року територіальним управлінням Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області проводились щорічні перевірки пересувних та стаціонарних атракціонів у весняно-літній період. Загалом на території регіону перевірено 61 атракціон підвищеної небезпеки.

Перевірки проведено в парку ім.Л.Глоби, парку ім.Т.Г.Шевченка, в Дніпродзержинських Центральному та Лівобережному парках культури та відпочинку, в парку «Металург» в Нікополі та  і інших.

За результатами перевірок було заборонено використовувати п'ять атракціонів в парку Глоби, атракціон "Сюрприз" у парку Шевченка та ще трьох об'єктів в різних парках області. Загалом інспектори Держгірпромнгаляду зафіксували 74 порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці: переважно це відсутність технічного огляду атракціонів спеціалізованою організацією, не замінені рукави високого тиску гідравлічної системи атракціонів тощо. Часто-густо в парках відсутні правила користування атракціонами, а персонал не має уяви про правила безпеки та надання допомоги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...