App Store Google Play

На Дніпропетровщині хлопчик впав з "чортового колеса"

02.06.2010 08:57

У понеділок, 31 травня, в дитячому парку в місті Тернівка стався нещасний випадок: 14-річний хлопець видерся на атракціон "Колесо огляду" та впав з висоти 10 метрів. Про це повідомляє прес-служба Управління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області.

Наразі хлопчину шпиталізовано, а інспектори управління з'ясовують обставити інциденту та причини нещасного випадку.

Як повідомили в Дніпропетровській державній інспекції промислової безпеки та охорони праці теруправління Держгірпромнагляду, експлуатація атракціону була заборонена ще 12 березня 2008 року через несправність вантажопідйомного канату та приладів безпеки. Відтоді атракціон не експлуатувався - його балансоутримувачі знеструмили механізм.

Втім, цього виявилось замало: навіть непрацюючі атракціони становлять небезпеку для нудьгуючих влітку школярів.

Попри неодноразові звернення до міської ради Тернівки з проханням виділити фінансування на ремонт атракціонів, досі з міського бюджету не було виділено жодної копійки.

Остання перевірка КП «Тернівське житлово-комунальне підприємство», яке є балансоутримувачем атракціону, проводилась у квітні 2010 року.

Загалом упродовж квітня та травня 2010 року територіальним управлінням Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області проводились щорічні перевірки пересувних та стаціонарних атракціонів у весняно-літній період. Загалом на території регіону перевірено 61 атракціон підвищеної небезпеки.

Перевірки проведено в парку ім.Л.Глоби, парку ім.Т.Г.Шевченка, в Дніпродзержинських Центральному та Лівобережному парках культури та відпочинку, в парку «Металург» в Нікополі та  і інших.

За результатами перевірок було заборонено використовувати п'ять атракціонів в парку Глоби, атракціон "Сюрприз" у парку Шевченка та ще трьох об'єктів в різних парках області. Загалом інспектори Держгірпромнгаляду зафіксували 74 порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці: переважно це відсутність технічного огляду атракціонів спеціалізованою організацією, не замінені рукави високого тиску гідравлічної системи атракціонів тощо. Часто-густо в парках відсутні правила користування атракціонами, а персонал не має уяви про правила безпеки та надання допомоги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...