App Store Google Play

На Дніпропетровщині затримано секс-бізнесменів

01.06.2010 13:23

На початку цього року працівники Управління боротьби зі злочинами, що пов'язані з торгівлею людьми Головного управління МВС України в Дніпропетровській області, викрили групу осіб які займалися сутенерством та втягненням жінок у заняття проституцією на території області. Про це повідомляє прес-служба МВС.

В ході оперативних заходів було встановлено трьох безробітних мешканців області, віком від 28 до 32 років. Двоє з них раніше вже були засуджені: один - за вживання наркотичних засобів, а інший за вимагання.

Учасники групи діяли з чітким розподіленням ролей: організатор групи - сутенер, розподіляв кошти, що отримувалися від злочинної діяльності між «колегами», контролював процес вербування мешканок області для втягнення їх у заняття проституцією та організації надання послуг сексуального характеру клієнтам.

Інший спльник приймав замовлення від клієнтів, вів облік виходу «на роботу» повій та кількість здійснених виїздів до клієнтів кожною жінкою, проводив вербувальні бесіди з особами, які надалі залучалися до заняття проституцією.

Третій учасник злочинної групи організовував охорону повій та доставку їх до клієнтів, здійснював пошук та «первинний» відбір дівчат, які далі втягувалися в заняття проституцією і рекламував "фабрику задоволень" клієнтам.

За фактом злочинної діяльності стосовно зловмисників порушено кримінальну справу за ознаками ч. 3 ст. 303 «Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією» Кримінального кодексу України.

Під час проведення санкціонованих обшуків за адресами мешкання зловмисників було вилучено: мобільні термінали, чорнові нотатки з записами про заробітки повій, помпову рушницю з набоями, наручники та пістолет іноземного виробництва з набоєм до нього, який визнаний вогнепальною зброєю.

Зловмисники затримані, двом із них обрано запобіжний захід - тримання під вартою. Наразі проводиться слідство. Учасникам групи загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...