App Store Google Play

Міська "Батьківщина" обрала голів

31.05.2010 12:33

Після завершення президентських виборів 2010 року і напередодні майбутніх виборів до місцевих рад всі основні політичні сили Дніпропетровщини провели партійні конференції, на яких, традиційно, відбулося "покарання невинних і нагородження непричетних" та рокіровка кадрів.

Першими змінила керівний склад місцевого осередку Партія регіонів. Ще в березні тодішній голова обласної організації Олег Царьов подав у відставку, натомість керувати партією довірили новопризначеному губернатору Олександру Вілкулу та його команді. Керівником міської організації  ПР 10 квітня був обраний Іван Ступак. 

23 травня в Дніпропетровську відбулася звітно-виборча конференція міської організації партії "Громада", на якій відставили Загіда Краснова.

Не залишилась осторонь і "Батьківщина" - блокоутворююча партія в Блоці Юлії Тимошенко. Нещодавно в кожній парторганізації були проведені звітно-виборчі конференції з підведенням підсумків роботи за два роки, аналізом виборчої кампанії, діяльності депутатськи фракцій, обранням нового керівного складу місцевих осередків  тощо.

Керівником міської організації "Батьківщини" був обраний Максим Курячий. Як повідомили в прес-службі міської організації партії, за його кандидатуру одностайно проголосували усі 117 делегатів конференції. Раніше виконуючим обов'язки голови був депутат міськради і начальник виборчого штабу в другому турі виборів президента Сергій Пасхалов, який вирішив не висуватсия на посаду керівника міської організації.

В районах міста, попри програні вибори, "батьківщинці" вирішили не зносити голови керівникам організацій: керівником Амур-Нижньоніпровського районі обрано Тараса Жукова (очолював виборчий штаб у 2010 році), Бабушкінської - Олену Осипенко, Жовтневої - Павла Ведмідя (керівник штабу під час президентських перегонів), Індустріальної - Анатолія Литвинова, Кіровської - Тамару Шилову (обидва - керівники штабів на виборах 2010 року), Красногвардійської - Тетяну Макабулу, Ленінської - Людмилу Лук'янець (очолювала штаб) та Самарської - Романа Дяченка.

Завершальним етапом звітно-виборних партійних конференції "Батьківщини" на Дніпропетровщині стане обласна конференція, яка відбудеться 3 червня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...