App Store Google Play

Міська "Батьківщина" обрала голів

31.05.2010 12:33

Після завершення президентських виборів 2010 року і напередодні майбутніх виборів до місцевих рад всі основні політичні сили Дніпропетровщини провели партійні конференції, на яких, традиційно, відбулося "покарання невинних і нагородження непричетних" та рокіровка кадрів.

Першими змінила керівний склад місцевого осередку Партія регіонів. Ще в березні тодішній голова обласної організації Олег Царьов подав у відставку, натомість керувати партією довірили новопризначеному губернатору Олександру Вілкулу та його команді. Керівником міської організації  ПР 10 квітня був обраний Іван Ступак. 

23 травня в Дніпропетровську відбулася звітно-виборча конференція міської організації партії "Громада", на якій відставили Загіда Краснова.

Не залишилась осторонь і "Батьківщина" - блокоутворююча партія в Блоці Юлії Тимошенко. Нещодавно в кожній парторганізації були проведені звітно-виборчі конференції з підведенням підсумків роботи за два роки, аналізом виборчої кампанії, діяльності депутатськи фракцій, обранням нового керівного складу місцевих осередків  тощо.

Керівником міської організації "Батьківщини" був обраний Максим Курячий. Як повідомили в прес-службі міської організації партії, за його кандидатуру одностайно проголосували усі 117 делегатів конференції. Раніше виконуючим обов'язки голови був депутат міськради і начальник виборчого штабу в другому турі виборів президента Сергій Пасхалов, який вирішив не висуватсия на посаду керівника міської організації.

В районах міста, попри програні вибори, "батьківщинці" вирішили не зносити голови керівникам організацій: керівником Амур-Нижньоніпровського районі обрано Тараса Жукова (очолював виборчий штаб у 2010 році), Бабушкінської - Олену Осипенко, Жовтневої - Павла Ведмідя (керівник штабу під час президентських перегонів), Індустріальної - Анатолія Литвинова, Кіровської - Тамару Шилову (обидва - керівники штабів на виборах 2010 року), Красногвардійської - Тетяну Макабулу, Ленінської - Людмилу Лук'янець (очолювала штаб) та Самарської - Романа Дяченка.

Завершальним етапом звітно-виборних партійних конференції "Батьківщини" на Дніпропетровщині стане обласна конференція, яка відбудеться 3 червня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...