App Store Google Play

Міська "Батьківщина" обрала голів

31.05.2010 12:33

Після завершення президентських виборів 2010 року і напередодні майбутніх виборів до місцевих рад всі основні політичні сили Дніпропетровщини провели партійні конференції, на яких, традиційно, відбулося "покарання невинних і нагородження непричетних" та рокіровка кадрів.

Першими змінила керівний склад місцевого осередку Партія регіонів. Ще в березні тодішній голова обласної організації Олег Царьов подав у відставку, натомість керувати партією довірили новопризначеному губернатору Олександру Вілкулу та його команді. Керівником міської організації  ПР 10 квітня був обраний Іван Ступак. 

23 травня в Дніпропетровську відбулася звітно-виборча конференція міської організації партії "Громада", на якій відставили Загіда Краснова.

Не залишилась осторонь і "Батьківщина" - блокоутворююча партія в Блоці Юлії Тимошенко. Нещодавно в кожній парторганізації були проведені звітно-виборчі конференції з підведенням підсумків роботи за два роки, аналізом виборчої кампанії, діяльності депутатськи фракцій, обранням нового керівного складу місцевих осередків  тощо.

Керівником міської організації "Батьківщини" був обраний Максим Курячий. Як повідомили в прес-службі міської організації партії, за його кандидатуру одностайно проголосували усі 117 делегатів конференції. Раніше виконуючим обов'язки голови був депутат міськради і начальник виборчого штабу в другому турі виборів президента Сергій Пасхалов, який вирішив не висуватсия на посаду керівника міської організації.

В районах міста, попри програні вибори, "батьківщинці" вирішили не зносити голови керівникам організацій: керівником Амур-Нижньоніпровського районі обрано Тараса Жукова (очолював виборчий штаб у 2010 році), Бабушкінської - Олену Осипенко, Жовтневої - Павла Ведмідя (керівник штабу під час президентських перегонів), Індустріальної - Анатолія Литвинова, Кіровської - Тамару Шилову (обидва - керівники штабів на виборах 2010 року), Красногвардійської - Тетяну Макабулу, Ленінської - Людмилу Лук'янець (очолювала штаб) та Самарської - Романа Дяченка.

Завершальним етапом звітно-виборних партійних конференції "Батьківщини" на Дніпропетровщині стане обласна конференція, яка відбудеться 3 червня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...