App Store Google Play

Українські міста в Інтернеті: Одеса – краща, Дніпро – так собі

30.05.2010 16:07

Одеса зайняла перше місце серед десятки найбільших обласних центрів України в рейтингу "Веб-місто 2010", випередивши за результатами представленості міста в Інтернеті Львів (2-е місце) та Київ (3-е місце).

Дослідження проводилося у рамках проекту маркетингу територій PlaceID компанії PRP Group у партнерстві з Американською торгівельною палатою в Україні, Британською радою в Україні та Асоціацією міст України.

Відзначимо, що головування у останній з організацій Івана Куліченка не надто допомогло нашому місту у змаганні - як відзначав неодноразово Дніпроград, в Інтернеті наша міська влада представлена геть погано.

Перша хвиля дослідження охопила 10 найбільших обласних центрів України за кількістю населення: Вінницю, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Київ, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одесу та Харків. У другій хвилі дослідження, яка запланована на вересень 2010 р., будуть проаналізовані менші обласні центри України, а також місто Севастополь. Основою дослідження став кількісно-якісний аналіз офіційних веб-сайтів міської влади, що включав оцінку більше 40 параметрів за п'ятьма загальними категоріями: пошук, наповнення, функціональність, дизайн та інтерактивність.

Максимальна кількість балів за кожним показником, який могли здобути сайти міст - 100. Результати за окремими показниками усереднювалися. Як повідомили організатори дослідження, далеко не кожне навіть європейське місто в Інтернеті представлено на 100 балів по усіх показниках. Такими зокрема є Глазго та Бірмінгем (Великобританія), Тренто та Перуджа (Італія), Париж та Канни (Франція), Познань (Польща), Сіеттл (США) та ін.

За результатами цього аналізу Одеса одержала 68.28 балів зі 100, Львів - 60.96, Київ - 57.29, Харків - 50.85 відповідно. Інші міста, в тому числі й Дніпропетровськ, який опинився п'ятим, не здобули й половини можливих балів. Та і не дивно - сайт міської ради, що аналізувався, нормально працює лише у великі свята.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...