App Store Google Play

Дніпродзержинськ прощається з Миром

29.05.2010 08:51

Готель "Зоря", спортивний комплекс по пр. Аношкіна та кінотеатр "Мир" будуть передані під заставу для забезпечення виконання зобов'язань за кредитним договором, укладеним КП "Дніпродзержинськтепломережа".

Рішення надати згоду виступити майновим поручителем шляхом передачі під заставу комунального майна для отримання кредиту комунальним підприємством "Дніпродзержинськтепломережа" прийняли депутати міськради на останній сесії.

Рішенням встановлено, що комунальне майно може бути передане під заставу лише для погашення заборгованості за спожитий природний газ.

Цей факт містить загрозу втрати заставленого комунального майна. На нараді з підготовки житлово-комунального господарства міста до опалювального сезону 2010-2011 років було зазначено, що сума заборгованості населення за послуги з централізованого опалення становить 170 млн. грн., поточний борг - 90 млн. грн.

З огляду на це, місто в особі КП "Дніпродзержинськтепломережа"  може виявитись неспроможним обслуговувати отримані кредити. Тож інвестиційно-привабливі комунальні об'єкти за тіньовими схемами підуть з молотка за безцінь, залишивши кредитний борг на плечах міської громади. 

Виправити наслідки такого сценарію за рахунок коштів місцевого бюджету вбачається майже неможливим. Місто отримало бюджет на 2010 рік  з необгрунтовано завищеними показниками доходів, в сумі 701 млн. грн., що на 36 % перевищує обсяг доходів, фактично отриманих у 2009 р. За попередніми розрахунками дефіцит міського бюджету на кінець року, що потребуватиме покриття за рахунок запозичень та дотацій з бюджетів вищого рівня, може скласти більш ніж 50 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...