App Store Google Play

Дніпродзержинськ прощається з Миром

29.05.2010 08:51

Готель "Зоря", спортивний комплекс по пр. Аношкіна та кінотеатр "Мир" будуть передані під заставу для забезпечення виконання зобов'язань за кредитним договором, укладеним КП "Дніпродзержинськтепломережа".

Рішення надати згоду виступити майновим поручителем шляхом передачі під заставу комунального майна для отримання кредиту комунальним підприємством "Дніпродзержинськтепломережа" прийняли депутати міськради на останній сесії.

Рішенням встановлено, що комунальне майно може бути передане під заставу лише для погашення заборгованості за спожитий природний газ.

Цей факт містить загрозу втрати заставленого комунального майна. На нараді з підготовки житлово-комунального господарства міста до опалювального сезону 2010-2011 років було зазначено, що сума заборгованості населення за послуги з централізованого опалення становить 170 млн. грн., поточний борг - 90 млн. грн.

З огляду на це, місто в особі КП "Дніпродзержинськтепломережа"  може виявитись неспроможним обслуговувати отримані кредити. Тож інвестиційно-привабливі комунальні об'єкти за тіньовими схемами підуть з молотка за безцінь, залишивши кредитний борг на плечах міської громади. 

Виправити наслідки такого сценарію за рахунок коштів місцевого бюджету вбачається майже неможливим. Місто отримало бюджет на 2010 рік  з необгрунтовано завищеними показниками доходів, в сумі 701 млн. грн., що на 36 % перевищує обсяг доходів, фактично отриманих у 2009 р. За попередніми розрахунками дефіцит міського бюджету на кінець року, що потребуватиме покриття за рахунок запозичень та дотацій з бюджетів вищого рівня, може скласти більш ніж 50 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...