App Store Google Play

Дніпродзержинськ прощається з Миром

29.05.2010 08:51

Готель "Зоря", спортивний комплекс по пр. Аношкіна та кінотеатр "Мир" будуть передані під заставу для забезпечення виконання зобов'язань за кредитним договором, укладеним КП "Дніпродзержинськтепломережа".

Рішення надати згоду виступити майновим поручителем шляхом передачі під заставу комунального майна для отримання кредиту комунальним підприємством "Дніпродзержинськтепломережа" прийняли депутати міськради на останній сесії.

Рішенням встановлено, що комунальне майно може бути передане під заставу лише для погашення заборгованості за спожитий природний газ.

Цей факт містить загрозу втрати заставленого комунального майна. На нараді з підготовки житлово-комунального господарства міста до опалювального сезону 2010-2011 років було зазначено, що сума заборгованості населення за послуги з централізованого опалення становить 170 млн. грн., поточний борг - 90 млн. грн.

З огляду на це, місто в особі КП "Дніпродзержинськтепломережа"  може виявитись неспроможним обслуговувати отримані кредити. Тож інвестиційно-привабливі комунальні об'єкти за тіньовими схемами підуть з молотка за безцінь, залишивши кредитний борг на плечах міської громади. 

Виправити наслідки такого сценарію за рахунок коштів місцевого бюджету вбачається майже неможливим. Місто отримало бюджет на 2010 рік  з необгрунтовано завищеними показниками доходів, в сумі 701 млн. грн., що на 36 % перевищує обсяг доходів, фактично отриманих у 2009 р. За попередніми розрахунками дефіцит міського бюджету на кінець року, що потребуватиме покриття за рахунок запозичень та дотацій з бюджетів вищого рівня, може скласти більш ніж 50 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...