App Store Google Play

Унікальний "Декамерон" презентували у Дніпропетровську

28.05.2010 08:29

Навесні в усіх книгарнях нашої країни у продажу з'явилась унікальна збірка "Декамерон. 10 українських прозаїків останніх десяти років". Назва збірки не випадкова, адже слово "дека" перекладається з грецького, як «десять», і саме десять ексклюзивних історій від десяти популярних сучасних авторів десяти останніх років зібрав у собі «Декамерон».

Збірка об'єднала: Софію Андрухович, Любко Дереша, Анатолія Дністрового, Сергія Жадана, якій до речі, був ініціатором створення книги, Ірену Карпу, Світлану Пиркало, Тараса Прохаська, Світлану Поваляєву, Наталку Сняданко та Сашка Ушкалова.

З 23 по 28 квітня у Харкові, Києві та Львові пройшла перша частина авторського туру, присвяченого виходу збірки. А сьогодні, 27 травня, троє з авторів, а саме Любко Дереш, Світлана Поваляєва та Сашко Ушкалов завітали і до Дніпропетровська.

Зустріч авторів із читачами відбулась у книгарні Empik.

- Ви - сучасна молодь, - звернувся до присутніх у більшості своїй представників молоді Любко Дереш, - Тож, ця книга, у першу чергу, повинна зацікавити саме вас і стати для вас корисною. Адже «Декамерон» - це суміш ідей, які формували українську літературу останні десять років.

- Ця  збірка є унікальною, - додала Світлана Поваляєва, - адже твори, що увійшли до неї, були написані виключно  для «Декамерону» і друкуватись більше ніде не будуть.

- І взагалі, - додала вона, - усі зібрані у «Декамероні» твори нагадують сценарії для короткомтеражок, адже вони є надзвичайно сюжетними і написані дуже "легкою" для сприйняття мовою. А, як відомо, що досвідченішим є письменник, то більш простими словами він здатен донести до читача найглибинніший  та найсерйозніший сенс.

Як зазначив Любко Дереш, в збірці зібрано десять есеїв про кохання: починаючи від зворушливої історії нещасливої любові від Софійки Андрухович і закінчуючи жартівливо-оригінальними творами про любов до ковбаси, або про.. панд. Це ще один доказ того, що України - країна не лише талановитих, але й креативних та дійсно оригінальних письменників, які приваблюють читачів своєю  драйвовістю та неподібністю на інших.

Наостанок автори порадували присутніх читанням найяскравіших уривків з "Декамерону" та традиційною для подібних заходів автограф-сесією.

ФОТОРЕПОРТАЖ про подію

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...