App Store Google Play

Посол США порадив дніпропетровцям шукати інвесторів у Бостоні

28.05.2010 11:56
27 травня у приміщенні міської ради відбулась зустріч представників дніпропетровської влади із Повноважним Послом США в Україні Джоном Теффтом.

Представники української сторони розповіли Джону Теффту про тісну співпрацю у галузі архітектури із Бостоном та зацікавленість у розвитку взаємовідношень із США, які стосуються питань місцевого самоврядування, навчання, зокрема Гарварду, медицини та екології.

«Весь світ стурбований екологічною ситуацією, - зазначила під час зустрічі начальник управління міжнародних зв'язків Наталія Чернишова, - Тож питання екологічного будівництва зараз є дуже гострим. Ми хочемо вийти на новий етап у розвитку архітектури».

Наталія Чернишова також висловила прохання щодо допомоги Дніпропетровську у підтримці розвитку інноваційних форумів з питань будівництва та спроб інтеграції у міжнародне архітектурне співтовариство взагалі.

Джон Теффт у свою чергу зазначив, що зробить усе можливе, щоб допомогти у вирішенні цього питання. Але, з його слів, Федеральний Уряд США ніяким чином не фінансує подібні взаємовідносини, тож першочерговою задачею міської влади Дніпропетровська є знаходження підтримки у Бостоні зацікавлених у цій співпраці людей, які будуть вирішувати юридичні питання, захищаючи інтереси Дніпропетровська.

Головною ж метою приїзду Джона Теффта до Дніпропетровська була презентація українською стороною результатів виконання проектів, які реалізуються у рамках технічної допомоги США. Презентація відбулась на Пункті поховання радіоактивних відходів Дніпропетровського міжобласного спецкомбінату корпорації "Радон" МНС України за участі Міністра МНС України Н.Шуфріча .

Довідка: У 2009 році Міністерство енергетики США у рамках проекту "Покращення збереження відпрацьованих джерел іонізируючого випромінювання в Україні" прийняло рішення про надання допомоги щодо добудови сховища Дніпропетровського спецкомбінату. Сховище об'ємом 1700 куб.м призначено для тимчасового зберігання радіоактивних відходів у вигляді відпрацьовованих джерел іонізуючого випромінювання у першу чергу ВАТ "Електрон-Газ". Зараз будівельні роботи знаходяться на завершальному етапі. До кінця року планується заповнити сховище на 10%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...