App Store Google Play

Посол США порадив дніпропетровцям шукати інвесторів у Бостоні

28.05.2010 11:56
27 травня у приміщенні міської ради відбулась зустріч представників дніпропетровської влади із Повноважним Послом США в Україні Джоном Теффтом.

Представники української сторони розповіли Джону Теффту про тісну співпрацю у галузі архітектури із Бостоном та зацікавленість у розвитку взаємовідношень із США, які стосуються питань місцевого самоврядування, навчання, зокрема Гарварду, медицини та екології.

«Весь світ стурбований екологічною ситуацією, - зазначила під час зустрічі начальник управління міжнародних зв'язків Наталія Чернишова, - Тож питання екологічного будівництва зараз є дуже гострим. Ми хочемо вийти на новий етап у розвитку архітектури».

Наталія Чернишова також висловила прохання щодо допомоги Дніпропетровську у підтримці розвитку інноваційних форумів з питань будівництва та спроб інтеграції у міжнародне архітектурне співтовариство взагалі.

Джон Теффт у свою чергу зазначив, що зробить усе можливе, щоб допомогти у вирішенні цього питання. Але, з його слів, Федеральний Уряд США ніяким чином не фінансує подібні взаємовідносини, тож першочерговою задачею міської влади Дніпропетровська є знаходження підтримки у Бостоні зацікавлених у цій співпраці людей, які будуть вирішувати юридичні питання, захищаючи інтереси Дніпропетровська.

Головною ж метою приїзду Джона Теффта до Дніпропетровська була презентація українською стороною результатів виконання проектів, які реалізуються у рамках технічної допомоги США. Презентація відбулась на Пункті поховання радіоактивних відходів Дніпропетровського міжобласного спецкомбінату корпорації "Радон" МНС України за участі Міністра МНС України Н.Шуфріча .

Довідка: У 2009 році Міністерство енергетики США у рамках проекту "Покращення збереження відпрацьованих джерел іонізируючого випромінювання в Україні" прийняло рішення про надання допомоги щодо добудови сховища Дніпропетровського спецкомбінату. Сховище об'ємом 1700 куб.м призначено для тимчасового зберігання радіоактивних відходів у вигляді відпрацьовованих джерел іонізуючого випромінювання у першу чергу ВАТ "Електрон-Газ". Зараз будівельні роботи знаходяться на завершальному етапі. До кінця року планується заповнити сховище на 10%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...