App Store Google Play

Посол США порадив дніпропетровцям шукати інвесторів у Бостоні

28.05.2010 11:56
27 травня у приміщенні міської ради відбулась зустріч представників дніпропетровської влади із Повноважним Послом США в Україні Джоном Теффтом.

Представники української сторони розповіли Джону Теффту про тісну співпрацю у галузі архітектури із Бостоном та зацікавленість у розвитку взаємовідношень із США, які стосуються питань місцевого самоврядування, навчання, зокрема Гарварду, медицини та екології.

«Весь світ стурбований екологічною ситуацією, - зазначила під час зустрічі начальник управління міжнародних зв'язків Наталія Чернишова, - Тож питання екологічного будівництва зараз є дуже гострим. Ми хочемо вийти на новий етап у розвитку архітектури».

Наталія Чернишова також висловила прохання щодо допомоги Дніпропетровську у підтримці розвитку інноваційних форумів з питань будівництва та спроб інтеграції у міжнародне архітектурне співтовариство взагалі.

Джон Теффт у свою чергу зазначив, що зробить усе можливе, щоб допомогти у вирішенні цього питання. Але, з його слів, Федеральний Уряд США ніяким чином не фінансує подібні взаємовідносини, тож першочерговою задачею міської влади Дніпропетровська є знаходження підтримки у Бостоні зацікавлених у цій співпраці людей, які будуть вирішувати юридичні питання, захищаючи інтереси Дніпропетровська.

Головною ж метою приїзду Джона Теффта до Дніпропетровська була презентація українською стороною результатів виконання проектів, які реалізуються у рамках технічної допомоги США. Презентація відбулась на Пункті поховання радіоактивних відходів Дніпропетровського міжобласного спецкомбінату корпорації "Радон" МНС України за участі Міністра МНС України Н.Шуфріча .

Довідка: У 2009 році Міністерство енергетики США у рамках проекту "Покращення збереження відпрацьованих джерел іонізируючого випромінювання в Україні" прийняло рішення про надання допомоги щодо добудови сховища Дніпропетровського спецкомбінату. Сховище об'ємом 1700 куб.м призначено для тимчасового зберігання радіоактивних відходів у вигляді відпрацьовованих джерел іонізуючого випромінювання у першу чергу ВАТ "Електрон-Газ". Зараз будівельні роботи знаходяться на завершальному етапі. До кінця року планується заповнити сховище на 10%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...