App Store Google Play

Дніпропетровці шукають в інтернеті коханих, котів та житло

27.05.2010 16:01
Портал безкоштовних оголошень Slando опублікував статистику  переваг мешканців Дніпропетровська та області в онлайн-торгівлі за перші п'ять місяців 2010 року. В травні дніпропетровці розміщують в середньому на вісім тисяч оголошень більше, ніж у лютому 2010. Загальна кількість онлайн-оголошень на slando.dp.ua склала понад  27 тисяч.

З приходом весни активізувалися любителі тварин. Рубрики "Купівля/продаж тварин" і "віддам даром" продемонстрували найстрімкіше зростання. Щомісяця базу Slando поповнюють 1700 оголошень про купівлю, продаж або дарування домашніх улюбленців у Дніпропетровську. Наразі таких пропозицій - понад п'ять тисяч. Крім чотирилапих друзів, дніпропетровці стали частіше продавати також товари для дітей та промислове обладнання.

Як стверджують аналітики Slando, купівля-продаж товарів є найпопулярнішим розділом у дніпропетровців близько 45% від усіх оголошень.

Дещо зросла і кількість оголошень з пропозиціями купівлі-продажу нерухомості. Наразі в базі оголошень їх понад дев'ять тисяч, при цьому 2,5 тисячі з'явилися в травні. Відсоток оголошень про операції з нерухомістю складає 32%.

Слідом за нерухомістю, лідером за кількістю Інтернет-оголошень є сфера будівельних послуг. Крім будівельників, за допомогою оголошень в Інтернеті свої послуги частіше інших пропонують юристи й інші консультанти в бізнесі-сфері. Усього на сферу послуг доводиться близько 18% всіх оголошень жителів Дніпропетровська на Slando.

Придбання/Продаж транспорту та пропозиції роботи складають відповідно 5% та 6% від опублікованих оголошень.

Але найбільш незвичайні інтернет-оголошення дніпропетровці подають у рубрики «Суспільство» та «Знайомства». За допомогою інтернет-оголошень мешканці Дніпропетровська шукають коханих, однокласників, і навіть басистів та ударників у рок-групу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...