App Store Google Play

Дніпропетровці шукають в інтернеті коханих, котів та житло

27.05.2010 16:01
Портал безкоштовних оголошень Slando опублікував статистику  переваг мешканців Дніпропетровська та області в онлайн-торгівлі за перші п'ять місяців 2010 року. В травні дніпропетровці розміщують в середньому на вісім тисяч оголошень більше, ніж у лютому 2010. Загальна кількість онлайн-оголошень на slando.dp.ua склала понад  27 тисяч.

З приходом весни активізувалися любителі тварин. Рубрики "Купівля/продаж тварин" і "віддам даром" продемонстрували найстрімкіше зростання. Щомісяця базу Slando поповнюють 1700 оголошень про купівлю, продаж або дарування домашніх улюбленців у Дніпропетровську. Наразі таких пропозицій - понад п'ять тисяч. Крім чотирилапих друзів, дніпропетровці стали частіше продавати також товари для дітей та промислове обладнання.

Як стверджують аналітики Slando, купівля-продаж товарів є найпопулярнішим розділом у дніпропетровців близько 45% від усіх оголошень.

Дещо зросла і кількість оголошень з пропозиціями купівлі-продажу нерухомості. Наразі в базі оголошень їх понад дев'ять тисяч, при цьому 2,5 тисячі з'явилися в травні. Відсоток оголошень про операції з нерухомістю складає 32%.

Слідом за нерухомістю, лідером за кількістю Інтернет-оголошень є сфера будівельних послуг. Крім будівельників, за допомогою оголошень в Інтернеті свої послуги частіше інших пропонують юристи й інші консультанти в бізнесі-сфері. Усього на сферу послуг доводиться близько 18% всіх оголошень жителів Дніпропетровська на Slando.

Придбання/Продаж транспорту та пропозиції роботи складають відповідно 5% та 6% від опублікованих оголошень.

Але найбільш незвичайні інтернет-оголошення дніпропетровці подають у рубрики «Суспільство» та «Знайомства». За допомогою інтернет-оголошень мешканці Дніпропетровська шукають коханих, однокласників, і навіть басистів та ударників у рок-групу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...