App Store Google Play

Дніпропетровці шукають в інтернеті коханих, котів та житло

27.05.2010 16:01
Портал безкоштовних оголошень Slando опублікував статистику  переваг мешканців Дніпропетровська та області в онлайн-торгівлі за перші п'ять місяців 2010 року. В травні дніпропетровці розміщують в середньому на вісім тисяч оголошень більше, ніж у лютому 2010. Загальна кількість онлайн-оголошень на slando.dp.ua склала понад  27 тисяч.

З приходом весни активізувалися любителі тварин. Рубрики "Купівля/продаж тварин" і "віддам даром" продемонстрували найстрімкіше зростання. Щомісяця базу Slando поповнюють 1700 оголошень про купівлю, продаж або дарування домашніх улюбленців у Дніпропетровську. Наразі таких пропозицій - понад п'ять тисяч. Крім чотирилапих друзів, дніпропетровці стали частіше продавати також товари для дітей та промислове обладнання.

Як стверджують аналітики Slando, купівля-продаж товарів є найпопулярнішим розділом у дніпропетровців близько 45% від усіх оголошень.

Дещо зросла і кількість оголошень з пропозиціями купівлі-продажу нерухомості. Наразі в базі оголошень їх понад дев'ять тисяч, при цьому 2,5 тисячі з'явилися в травні. Відсоток оголошень про операції з нерухомістю складає 32%.

Слідом за нерухомістю, лідером за кількістю Інтернет-оголошень є сфера будівельних послуг. Крім будівельників, за допомогою оголошень в Інтернеті свої послуги частіше інших пропонують юристи й інші консультанти в бізнесі-сфері. Усього на сферу послуг доводиться близько 18% всіх оголошень жителів Дніпропетровська на Slando.

Придбання/Продаж транспорту та пропозиції роботи складають відповідно 5% та 6% від опублікованих оголошень.

Але найбільш незвичайні інтернет-оголошення дніпропетровці подають у рубрики «Суспільство» та «Знайомства». За допомогою інтернет-оголошень мешканці Дніпропетровська шукають коханих, однокласників, і навіть басистів та ударників у рок-групу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...