App Store Google Play

На Дніпропетровщині переважають чоловіки до 31 року

26.05.2010 12:41
На початок 2010р. чисельність постійного населення Дніпропетровської області складала 3352,2 тис. жителів. Як і торік, 83% з них мешкало у містах та селищах міського типу, решта - у селах. Про це повідомляє Головне управління статистики у Дніпропетровській області.

Для статевої структури населення Дніпропетровщини лишається характерною стабільна перевага жінок. На початок п.р. їх було на 292 тис. більше, ніж чоловіків.
На кожну тисячу жінок області припадало 840 чоловіків (у міських поселеннях - 832, у селах - 880). Найменший цей показник у м.Нікополі (806), а найбільший - у Юр'ївському районі (922).

Однак серед жителів у віці "до 31 року" включно переважає населення чоловічої статі. Найвищий цей показник - серед дітей до 10 років, де на кожні 100 дівчаток нараховується 107 хлопчиків. Але, починаючи з віку "31 рік", співвідношення змінюється з ознакою переваги жінок.

Середній вік населення області у минулому році склав 40,6 року. Причому чоловіки "молодше" жінок - їх середній вік 37,7 року, жінок - 43 роки. По Україні ці показники становили, відповідно: 40,2; 37,4 та 42,6 року.

Наймолодші в області чоловіки мешкають у Новомосковському районі (середній вік - 35,9 року), жінки - у м.Першотравенську (40,9 року). Кожна четверта людина, котра проживає на Дніпропетровщині - пенсійного віку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...