App Store Google Play

На Дніпропетровщині переважають чоловіки до 31 року

26.05.2010 12:41
На початок 2010р. чисельність постійного населення Дніпропетровської області складала 3352,2 тис. жителів. Як і торік, 83% з них мешкало у містах та селищах міського типу, решта - у селах. Про це повідомляє Головне управління статистики у Дніпропетровській області.

Для статевої структури населення Дніпропетровщини лишається характерною стабільна перевага жінок. На початок п.р. їх було на 292 тис. більше, ніж чоловіків.
На кожну тисячу жінок області припадало 840 чоловіків (у міських поселеннях - 832, у селах - 880). Найменший цей показник у м.Нікополі (806), а найбільший - у Юр'ївському районі (922).

Однак серед жителів у віці "до 31 року" включно переважає населення чоловічої статі. Найвищий цей показник - серед дітей до 10 років, де на кожні 100 дівчаток нараховується 107 хлопчиків. Але, починаючи з віку "31 рік", співвідношення змінюється з ознакою переваги жінок.

Середній вік населення області у минулому році склав 40,6 року. Причому чоловіки "молодше" жінок - їх середній вік 37,7 року, жінок - 43 роки. По Україні ці показники становили, відповідно: 40,2; 37,4 та 42,6 року.

Наймолодші в області чоловіки мешкають у Новомосковському районі (середній вік - 35,9 року), жінки - у м.Першотравенську (40,9 року). Кожна четверта людина, котра проживає на Дніпропетровщині - пенсійного віку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...