App Store Google Play

На Дніпропетровщині переважають чоловіки до 31 року

26.05.2010 12:41
На початок 2010р. чисельність постійного населення Дніпропетровської області складала 3352,2 тис. жителів. Як і торік, 83% з них мешкало у містах та селищах міського типу, решта - у селах. Про це повідомляє Головне управління статистики у Дніпропетровській області.

Для статевої структури населення Дніпропетровщини лишається характерною стабільна перевага жінок. На початок п.р. їх було на 292 тис. більше, ніж чоловіків.
На кожну тисячу жінок області припадало 840 чоловіків (у міських поселеннях - 832, у селах - 880). Найменший цей показник у м.Нікополі (806), а найбільший - у Юр'ївському районі (922).

Однак серед жителів у віці "до 31 року" включно переважає населення чоловічої статі. Найвищий цей показник - серед дітей до 10 років, де на кожні 100 дівчаток нараховується 107 хлопчиків. Але, починаючи з віку "31 рік", співвідношення змінюється з ознакою переваги жінок.

Середній вік населення області у минулому році склав 40,6 року. Причому чоловіки "молодше" жінок - їх середній вік 37,7 року, жінок - 43 роки. По Україні ці показники становили, відповідно: 40,2; 37,4 та 42,6 року.

Наймолодші в області чоловіки мешкають у Новомосковському районі (середній вік - 35,9 року), жінки - у м.Першотравенську (40,9 року). Кожна четверта людина, котра проживає на Дніпропетровщині - пенсійного віку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...