App Store Google Play

У Дніпропетровську боржників «повісять» на бігборди

25.05.2010 13:29
Дніпропетровське комунальне підприємство «Теплоенерго» повернеться до досвіду минулого року, коли списки боржників за тепло з'являться на бігбордах у різних куточках міста. Про це під час сьогоднішнього брифінгу повідомив директор підприємства Олег Хорунжий.

За словами Олега Хорунжего, бігборди, де будуть вказані будинки, що заборгували найбільше, з'являться вже у червні цього року, наразі уточнюються списки. Згодом тепловики обіцяють «повісити» й конкретні прізвища неплатників, поки що їхні квартири і суми боргів вказуються у списках, розміщених на під'їздах будинків.

Бігборди з боржниками - не єдиний метод боротьби тепловиків у стягненні плати за спожите тепло. Дієвий спосіб - позовна заява до суду. Лише у травні поточного року «Теплоенерго» подало до суду 227 позовних заяв на суму понад 1 млн. 245 тис. грн. Вже накладено арешт на два автомобілі неплатників з метою реалізації майна для погашення боргів. Окрім того виконавча служба описує побутову техніку (телевізори, пральні машини, комп'ютери).

В арсеналі у підприємства також обмеження виїзду для неплатників за кордон та відмова у оформленні закордонного паспорту до моменту погашення заборгованості. Відповідний закон депутати міської ради прийняли на позаминулій сесії.

На сьогодні, як зазначив Олег Хорунжий, серед перших претендентів на бігборди - мешканці будинків Жовтневого та Красногвардійського районів міста. Зокрема, заборгованість лише по Робочій, 152 складає 800 тис. грн. Серед окремих мешканців «рекордсменами» є дніпропетровці, які мають борги по 12 та 14 тис. грн. відповідно.

На сьогодні споживачі, у тому числі комерційні підприємства і бюджетні організації, винні «Теплоенерго» майже 47 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...