App Store Google Play

У Дніпропетровську боржників «повісять» на бігборди

25.05.2010 13:29
Дніпропетровське комунальне підприємство «Теплоенерго» повернеться до досвіду минулого року, коли списки боржників за тепло з'являться на бігбордах у різних куточках міста. Про це під час сьогоднішнього брифінгу повідомив директор підприємства Олег Хорунжий.

За словами Олега Хорунжего, бігборди, де будуть вказані будинки, що заборгували найбільше, з'являться вже у червні цього року, наразі уточнюються списки. Згодом тепловики обіцяють «повісити» й конкретні прізвища неплатників, поки що їхні квартири і суми боргів вказуються у списках, розміщених на під'їздах будинків.

Бігборди з боржниками - не єдиний метод боротьби тепловиків у стягненні плати за спожите тепло. Дієвий спосіб - позовна заява до суду. Лише у травні поточного року «Теплоенерго» подало до суду 227 позовних заяв на суму понад 1 млн. 245 тис. грн. Вже накладено арешт на два автомобілі неплатників з метою реалізації майна для погашення боргів. Окрім того виконавча служба описує побутову техніку (телевізори, пральні машини, комп'ютери).

В арсеналі у підприємства також обмеження виїзду для неплатників за кордон та відмова у оформленні закордонного паспорту до моменту погашення заборгованості. Відповідний закон депутати міської ради прийняли на позаминулій сесії.

На сьогодні, як зазначив Олег Хорунжий, серед перших претендентів на бігборди - мешканці будинків Жовтневого та Красногвардійського районів міста. Зокрема, заборгованість лише по Робочій, 152 складає 800 тис. грн. Серед окремих мешканців «рекордсменами» є дніпропетровці, які мають борги по 12 та 14 тис. грн. відповідно.

На сьогодні споживачі, у тому числі комерційні підприємства і бюджетні організації, винні «Теплоенерго» майже 47 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...