App Store Google Play

У Дніпропетровську боржників «повісять» на бігборди

25.05.2010 13:29
Дніпропетровське комунальне підприємство «Теплоенерго» повернеться до досвіду минулого року, коли списки боржників за тепло з'являться на бігбордах у різних куточках міста. Про це під час сьогоднішнього брифінгу повідомив директор підприємства Олег Хорунжий.

За словами Олега Хорунжего, бігборди, де будуть вказані будинки, що заборгували найбільше, з'являться вже у червні цього року, наразі уточнюються списки. Згодом тепловики обіцяють «повісити» й конкретні прізвища неплатників, поки що їхні квартири і суми боргів вказуються у списках, розміщених на під'їздах будинків.

Бігборди з боржниками - не єдиний метод боротьби тепловиків у стягненні плати за спожите тепло. Дієвий спосіб - позовна заява до суду. Лише у травні поточного року «Теплоенерго» подало до суду 227 позовних заяв на суму понад 1 млн. 245 тис. грн. Вже накладено арешт на два автомобілі неплатників з метою реалізації майна для погашення боргів. Окрім того виконавча служба описує побутову техніку (телевізори, пральні машини, комп'ютери).

В арсеналі у підприємства також обмеження виїзду для неплатників за кордон та відмова у оформленні закордонного паспорту до моменту погашення заборгованості. Відповідний закон депутати міської ради прийняли на позаминулій сесії.

На сьогодні, як зазначив Олег Хорунжий, серед перших претендентів на бігборди - мешканці будинків Жовтневого та Красногвардійського районів міста. Зокрема, заборгованість лише по Робочій, 152 складає 800 тис. грн. Серед окремих мешканців «рекордсменами» є дніпропетровці, які мають борги по 12 та 14 тис. грн. відповідно.

На сьогодні споживачі, у тому числі комерційні підприємства і бюджетні організації, винні «Теплоенерго» майже 47 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Сьогодні хочу відкрити про себе декілька страшних таємниць. Я – з тих, хто замовляє каву українською, не купляє на касі пластикові пакети, підтримує Січеславську, а ще я - віруюча людина.Я завжд...
Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...