App Store Google Play

Дніпродзержинськ – з “бюджетом проїдання”

25.05.2010 19:52

Минулого тижня сесія Дніпродзержинської міської ради затвердила міський бюджет на 2010 рік, яким передбачено розрахунок доходної частини на рівні 691 млн грн. При цьому обсяг загального фонду міського бюджету на 2010 рік визначено сумі 350,8 млн грн. Загальний фонд формується за рахунок 67,2% від загального обсягу податку з доходів фізичних осіб, 75% фіксованого податку від заняття підприємницькою діяльністю, 75% плати за землю, податку на прибуток підприємств комунальної власності, плати за оренду майна, місцевих зборів та інших надходжень.

При проектних розрахунках надходжень плати за землю враховано фактичні надходження за 3 попередні роки та дані ДПІ у місті з урахуванням індексації грошової оцінки земель і передбачає загальний обсяг плати за землю у сумі 107,7 млн грн.

Міський голова Дніпродзержинська Ярослав Корчевський, коментуючи проект міського бюджету, зазначив, що його розрахунки не дозволяють планувати здійснення у 2010 році капітальних витрат. За словами голови виконкому, який і підготував проект, "коштів ледве вистачить на покриття соціально захищених статей".

Доходи, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів в цілому по місту визначено в сумі 229 млн 414,6 тис. грн. Загальний обсяг податку з доходів фізичних осіб визначено у сумі 217 млн 56,7 тис. грн, у тому числі по міському бюджету - 194 млн 504,3 тис. грн.

Структуру місцевих податків та зборів, що формують міський бюджет, змінено за рахунок виключення збору за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі. Надходження плати за оренду майнових комплексів комунальної власності визначено у сумі 2749,5 тис. грн.

За даними управління державного казначейства у Дніпродзержинську за 2009 рік доходи міського бюджету склали 516 млн 451,2 тис. грн. при уточнених планових призначеннях 562 млн 321,3 тис. грн, або 91% до плану.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...