App Store Google Play

Дніпродзержинськ – з “бюджетом проїдання”

25.05.2010 19:52

Минулого тижня сесія Дніпродзержинської міської ради затвердила міський бюджет на 2010 рік, яким передбачено розрахунок доходної частини на рівні 691 млн грн. При цьому обсяг загального фонду міського бюджету на 2010 рік визначено сумі 350,8 млн грн. Загальний фонд формується за рахунок 67,2% від загального обсягу податку з доходів фізичних осіб, 75% фіксованого податку від заняття підприємницькою діяльністю, 75% плати за землю, податку на прибуток підприємств комунальної власності, плати за оренду майна, місцевих зборів та інших надходжень.

При проектних розрахунках надходжень плати за землю враховано фактичні надходження за 3 попередні роки та дані ДПІ у місті з урахуванням індексації грошової оцінки земель і передбачає загальний обсяг плати за землю у сумі 107,7 млн грн.

Міський голова Дніпродзержинська Ярослав Корчевський, коментуючи проект міського бюджету, зазначив, що його розрахунки не дозволяють планувати здійснення у 2010 році капітальних витрат. За словами голови виконкому, який і підготував проект, "коштів ледве вистачить на покриття соціально захищених статей".

Доходи, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів в цілому по місту визначено в сумі 229 млн 414,6 тис. грн. Загальний обсяг податку з доходів фізичних осіб визначено у сумі 217 млн 56,7 тис. грн, у тому числі по міському бюджету - 194 млн 504,3 тис. грн.

Структуру місцевих податків та зборів, що формують міський бюджет, змінено за рахунок виключення збору за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі. Надходження плати за оренду майнових комплексів комунальної власності визначено у сумі 2749,5 тис. грн.

За даними управління державного казначейства у Дніпродзержинську за 2009 рік доходи міського бюджету склали 516 млн 451,2 тис. грн. при уточнених планових призначеннях 562 млн 321,3 тис. грн, або 91% до плану.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...