App Store Google Play

За брехливу рекламу - гривня штрафу

21.05.2010 17:12
Приватне підприємство "Капітолій" у Дніпропетровську рекламувало "унікальну можливість"отримати кредит у розмірі від 5 до 300 тисяч гривень під 1,7% річних без довідки про доходи та строком на 15 років. Втім, насправді все виявилося не настільки райдужним.

Як повідомив на сьогоднішній прес-конференції в ІА "Новий міст" голова Дніпропетровського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Анатолій Бідняк, кожен громадянин, який звертався до "Капітолію" за кредитом, ставав учасником однієї з програм підприємства, яка передбачає щомісячну оплату певної суми грошей: чистого внеску та адміністративних витрат. Окрім того, учасник повинен був укласти ряд договорів, складених таким чином, що людині, не надто обізнаній у цій сфері, було складно зрозуміти, що саме від неї вимагається. Договори ці, звичайно ж, теж потребували внесення відповідних коштів.

«Умови договору були прописані таким чином, що при бажанні учасника групи розірвати договір, він фактично втрачав можливість отримати внесені ним кошти, - зазначив Анатолій Бідняк, - Це підтверджено МВC".

Фактично, строк від підписання договору до отримання займу може бути дуже великим, тому що конкретна дата надання займу у договорі не розглядається. Обіцянки, які надавало ПП «Капітолій» у рекламі, не були виправдані.

У ході розгляду справи Комітет з'ясував, що діяльність таких компаній не регулюється чинним законодавством України та жодними державними органами. Тому Комітет звернувся до Кабінету Міністрів України з пропозицією внести у відповідні закони та нормативні акти зміни, які б виключили можливість обману громадян такими підприємствами.

Наразі справа закрита. Враховуючи той факт, що підприємство було винне тільки у брехливій рекламі своїх послуг, «Капітолій» понесло збитки у вигляді штрафу...1 гривні. Але, за словами Анатолія Бідняка, справа буде розглянута відповідними органами.

На даному етапі, АМКУ розглядає діяльність ще десяти підприємств, проводячи розслідування разом з МВС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...