App Store Google Play

Стеценко не хоче збільшувати кількість українців на полі

21.05.2010 08:41

Генеральний директор "Дніпра" Андрій Стеценко виступив проти посилення ліміту на легіонерів до шести осіб. Не подобається фінансовому керманичу "Дніпра" той факт, що в разі купівлі якогось нового футболіста доведеться піти одному чи кільком із вже наявних у "Дніпрі" іноземців.

За словами Стеценка, жорсткість ліміту також призведе до невиправданого зростання трансферної вартості українських гравців, що теж не добре.

На думку гендиректора "Дніпра", є українські футболісти, які здатні підсилити склад "Дніпра", й покупка яких буде по кишені. Проте, обговорювати конкретні прізвища пан Стеценко відмовився.

Нагадаємо, на найближчому засіданні виконкому Федерації футболу України одним з ключових буде питання про зміну існуючого ліміту на легіонерів. В минулому сезоні у складі команд на полі могло одночасно перебувати не більше семи легіонерів.

Чому ця тема так схвилювала Андрія Стеценка - наразі незрозуміло, адже "Дніпро" - відвертий середняк за кількістю легіонерів на полі. В сезоні що минув в основному складі виходили в середньому 7,46 українців. При цьому найбільше одночасно їх було - 10 (єдиним не-українцем був Денисов), а найменше - 6 (на початку другого кола, коли в основі свої 2 матчі грав Самодін).

Дніпропетровська команда традиційно робить ставку на українських гравців і саме вони визначали її обличчя минулого сезону. Лише окремі позиції були віддані на відкуп легіонерам. Так, Ян Лаштувка став основним голкіпером, Віталій Денисов вже не перший рік є основним лівим захисником команди, а Осмар Ферейра лише зараз став ключовим гравцем в півзахисті. З меншою регулярністю в стартовий склад потрапляли чех Холєк, грузин Лобжанідзе та росіянин Самодін. І зовсім не виходили на поле зіркові Алсідеш та Нері Кастільо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...