App Store Google Play

Стеценко не хоче збільшувати кількість українців на полі

21.05.2010 08:41

Генеральний директор "Дніпра" Андрій Стеценко виступив проти посилення ліміту на легіонерів до шести осіб. Не подобається фінансовому керманичу "Дніпра" той факт, що в разі купівлі якогось нового футболіста доведеться піти одному чи кільком із вже наявних у "Дніпрі" іноземців.

За словами Стеценка, жорсткість ліміту також призведе до невиправданого зростання трансферної вартості українських гравців, що теж не добре.

На думку гендиректора "Дніпра", є українські футболісти, які здатні підсилити склад "Дніпра", й покупка яких буде по кишені. Проте, обговорювати конкретні прізвища пан Стеценко відмовився.

Нагадаємо, на найближчому засіданні виконкому Федерації футболу України одним з ключових буде питання про зміну існуючого ліміту на легіонерів. В минулому сезоні у складі команд на полі могло одночасно перебувати не більше семи легіонерів.

Чому ця тема так схвилювала Андрія Стеценка - наразі незрозуміло, адже "Дніпро" - відвертий середняк за кількістю легіонерів на полі. В сезоні що минув в основному складі виходили в середньому 7,46 українців. При цьому найбільше одночасно їх було - 10 (єдиним не-українцем був Денисов), а найменше - 6 (на початку другого кола, коли в основі свої 2 матчі грав Самодін).

Дніпропетровська команда традиційно робить ставку на українських гравців і саме вони визначали її обличчя минулого сезону. Лише окремі позиції були віддані на відкуп легіонерам. Так, Ян Лаштувка став основним голкіпером, Віталій Денисов вже не перший рік є основним лівим захисником команди, а Осмар Ферейра лише зараз став ключовим гравцем в півзахисті. З меншою регулярністю в стартовий склад потрапляли чех Холєк, грузин Лобжанідзе та росіянин Самодін. І зовсім не виходили на поле зіркові Алсідеш та Нері Кастільо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...