App Store Google Play

Стеценко не хоче збільшувати кількість українців на полі

21.05.2010 08:41

Генеральний директор "Дніпра" Андрій Стеценко виступив проти посилення ліміту на легіонерів до шести осіб. Не подобається фінансовому керманичу "Дніпра" той факт, що в разі купівлі якогось нового футболіста доведеться піти одному чи кільком із вже наявних у "Дніпрі" іноземців.

За словами Стеценка, жорсткість ліміту також призведе до невиправданого зростання трансферної вартості українських гравців, що теж не добре.

На думку гендиректора "Дніпра", є українські футболісти, які здатні підсилити склад "Дніпра", й покупка яких буде по кишені. Проте, обговорювати конкретні прізвища пан Стеценко відмовився.

Нагадаємо, на найближчому засіданні виконкому Федерації футболу України одним з ключових буде питання про зміну існуючого ліміту на легіонерів. В минулому сезоні у складі команд на полі могло одночасно перебувати не більше семи легіонерів.

Чому ця тема так схвилювала Андрія Стеценка - наразі незрозуміло, адже "Дніпро" - відвертий середняк за кількістю легіонерів на полі. В сезоні що минув в основному складі виходили в середньому 7,46 українців. При цьому найбільше одночасно їх було - 10 (єдиним не-українцем був Денисов), а найменше - 6 (на початку другого кола, коли в основі свої 2 матчі грав Самодін).

Дніпропетровська команда традиційно робить ставку на українських гравців і саме вони визначали її обличчя минулого сезону. Лише окремі позиції були віддані на відкуп легіонерам. Так, Ян Лаштувка став основним голкіпером, Віталій Денисов вже не перший рік є основним лівим захисником команди, а Осмар Ферейра лише зараз став ключовим гравцем в півзахисті. З меншою регулярністю в стартовий склад потрапляли чех Холєк, грузин Лобжанідзе та росіянин Самодін. І зовсім не виходили на поле зіркові Алсідеш та Нері Кастільо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...