App Store Google Play

Наливайченко та Денисенко оновлять країну задля добробуту громадян

20.05.2010 16:09

Колишній голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко разом з кількома однодумцями оголосив про створення та початок діяльності громадської ініціативи "Оновлення країни".

Як він заявив 20 травня на прес-конференції в УНІАН, метою громадської ініціативи є "об'єднання зусиль людей, які вже сьогодні реально сприяють оновленню країни".

"Я разом з своїми однодумцями започатковую діяльність громадської ініціативи "Оновлення країни". Власний 16-річний досвід державної служби - і в дипломатії, і в питаннях безпеки - чітко мене переконали в одному: Україна потребує не косметичних змін, а системного оновлення", - упевнений В.Наливайченко, який став координатором ініціативи.

За його словами, це оновлення повинно грунтуватися "на громадській ініціативі та народній програмі оновлення країни".

"Переконані ми у тому, що влада є по суті, як і економіка, прогнилою і корумпованою. Це відомо всім. Разом з тим, політичні сили, політичні партії, інші інституції не пропонують, а по суті й не роблять нічого для того, щоб змінити ситуацію на краще, щоб запропонувати реальну українську дію, те, що потрібно змінити в інтересах громадян", - наголосив він.

Серед пріоритетних напрямків діяльності пан Наливайченко відзначив, по-перше, забезпечення добробуту громадян через вихід з економічної кризи, подолання безробіття та забезпечення європейських стандартів в екології, медицині і освіті; по-друге, подолання корупції на всіх рівнях та свавілля чиновників; по-третє, об'єднання держави, захист її суверенітету через громадську активність.

Один з ініціаторів громадської ініціативи, лідер громадської організації ГРАД Андрій Денисенко повідомив, що з метою розробки дійсно народної програми оновлення країни найближчим часом у столиці та регіонах країни будуть проводитися зустрічі із громадськими організаціями, експертні круглі столи, вуличні опитування громадян.

«У вересні, після польової роботи, ми зможемо презентувати народну програму оновлення країни, що стане основою наших дій», - пообіцяв Денисенко. Валентин Наливайченко повідомив, що у вересні програма "Оновлення країни" буде підготовлена, після чого, можливо, буде ухвалене рішення про створення на базі громадської організації політичної сили.

Також у прес-конференції взяли участь педіатр-реаніматолог Любов Слєпова та адвокат Олег Березюк. Учасники переконані, що громадська ініціатива "Оновлення країни" обєднає кращих спеціалістів та громадських активістів, які дійсно зможуть оновити країну. На сьогодні до громадської ініціативи долучилися вже 10 громадських організацій з усієї України.

Щодо наявного стану політичних сил в Україні, Валентин Наливайченко висловив переконання, що "гризня між опозицією і владою є боротьбою за портфелі у владі, доступ до бюджетних ресурсів, доступ до "корита". Нагадаємо, Наливайченко вважає, що діюча влада не здатна захистити національні інтереси країни після рішення Верховної Ради про ратифікацію угоди про подовження перебування Чорноморського флоту Росії на території України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...