App Store Google Play

Наливайченко та Денисенко оновлять країну задля добробуту громадян

20.05.2010 16:09

Колишній голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко разом з кількома однодумцями оголосив про створення та початок діяльності громадської ініціативи "Оновлення країни".

Як він заявив 20 травня на прес-конференції в УНІАН, метою громадської ініціативи є "об'єднання зусиль людей, які вже сьогодні реально сприяють оновленню країни".

"Я разом з своїми однодумцями започатковую діяльність громадської ініціативи "Оновлення країни". Власний 16-річний досвід державної служби - і в дипломатії, і в питаннях безпеки - чітко мене переконали в одному: Україна потребує не косметичних змін, а системного оновлення", - упевнений В.Наливайченко, який став координатором ініціативи.

За його словами, це оновлення повинно грунтуватися "на громадській ініціативі та народній програмі оновлення країни".

"Переконані ми у тому, що влада є по суті, як і економіка, прогнилою і корумпованою. Це відомо всім. Разом з тим, політичні сили, політичні партії, інші інституції не пропонують, а по суті й не роблять нічого для того, щоб змінити ситуацію на краще, щоб запропонувати реальну українську дію, те, що потрібно змінити в інтересах громадян", - наголосив він.

Серед пріоритетних напрямків діяльності пан Наливайченко відзначив, по-перше, забезпечення добробуту громадян через вихід з економічної кризи, подолання безробіття та забезпечення європейських стандартів в екології, медицині і освіті; по-друге, подолання корупції на всіх рівнях та свавілля чиновників; по-третє, об'єднання держави, захист її суверенітету через громадську активність.

Один з ініціаторів громадської ініціативи, лідер громадської організації ГРАД Андрій Денисенко повідомив, що з метою розробки дійсно народної програми оновлення країни найближчим часом у столиці та регіонах країни будуть проводитися зустрічі із громадськими організаціями, експертні круглі столи, вуличні опитування громадян.

«У вересні, після польової роботи, ми зможемо презентувати народну програму оновлення країни, що стане основою наших дій», - пообіцяв Денисенко. Валентин Наливайченко повідомив, що у вересні програма "Оновлення країни" буде підготовлена, після чого, можливо, буде ухвалене рішення про створення на базі громадської організації політичної сили.

Також у прес-конференції взяли участь педіатр-реаніматолог Любов Слєпова та адвокат Олег Березюк. Учасники переконані, що громадська ініціатива "Оновлення країни" обєднає кращих спеціалістів та громадських активістів, які дійсно зможуть оновити країну. На сьогодні до громадської ініціативи долучилися вже 10 громадських організацій з усієї України.

Щодо наявного стану політичних сил в Україні, Валентин Наливайченко висловив переконання, що "гризня між опозицією і владою є боротьбою за портфелі у владі, доступ до бюджетних ресурсів, доступ до "корита". Нагадаємо, Наливайченко вважає, що діюча влада не здатна захистити національні інтереси країни після рішення Верховної Ради про ратифікацію угоди про подовження перебування Чорноморського флоту Росії на території України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...