App Store Google Play

БЮТ заявляє про цензуру та наступ на свободу слова у Дніпропетровську

17.05.2010 15:42
Депутати обласної ради з фракції БЮТ заявляють про наступ діючої влади на  свободу слова та  конституційні права громадян України.

Як йдеться у розповсюдженій прес-службою політичної сили заяві, нова влада, на чолі з Президентом України, запустили механізм політичних переслідувань своїх опонентів, які іноді мають вигляд справжніх репресій.

Зокрема, "регіонали" намагаються знищити свободу слова в країні, про що свідчать випадки тиску на журналістів, які дедалі частіше трапляються на телеканалах та у друкованих ЗМІ.

"Україною прокотилася хвиля тиску на журналістів, яка вилилася не лише в цензуру новинних сюжетів, однобоке, вигідне теперішній владі, висвітлення подій, а і в закриття багатьох політично-аналітичних програм, де мала місце точка зору відмінна від провладної", - йдеться в заяві.

Як доказ затягування зашморгу на шиї вільної преси, бютівці наводять зникнення з телеекранів дніпропетровців програм «Тема тижня» та «Губернские хроники».

Але апогеєм безладу та нехтування законами, наголошують депутати фракції БЮТ, стала заборона політичної програми «Аргументи За і Проти» на Дніпропетровській обласній державній телерадіокомпанії з незрозумілих причин. В опозиційній партії переконані, що це є нічим іншим, як намаганням влади обмежити право кожного громадянина на вільний доступ до повної та неупередженої інформації.

"Ми вимагаємо владу припинити наступ на свободу слова та  конституційні права громадян України, не руйнувати здобутки свободи та демократії", - звертаються депутати до керівництва ДОТРК та до обласної ради і вимагають надати ефірний час, як це гарантовано законодавством, народному депутату України Антоніні Болюрі.
Теги: БЮТ, цензура

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...