App Store Google Play

БЮТ заявляє про цензуру та наступ на свободу слова у Дніпропетровську

17.05.2010 15:42
Депутати обласної ради з фракції БЮТ заявляють про наступ діючої влади на  свободу слова та  конституційні права громадян України.

Як йдеться у розповсюдженій прес-службою політичної сили заяві, нова влада, на чолі з Президентом України, запустили механізм політичних переслідувань своїх опонентів, які іноді мають вигляд справжніх репресій.

Зокрема, "регіонали" намагаються знищити свободу слова в країні, про що свідчать випадки тиску на журналістів, які дедалі частіше трапляються на телеканалах та у друкованих ЗМІ.

"Україною прокотилася хвиля тиску на журналістів, яка вилилася не лише в цензуру новинних сюжетів, однобоке, вигідне теперішній владі, висвітлення подій, а і в закриття багатьох політично-аналітичних програм, де мала місце точка зору відмінна від провладної", - йдеться в заяві.

Як доказ затягування зашморгу на шиї вільної преси, бютівці наводять зникнення з телеекранів дніпропетровців програм «Тема тижня» та «Губернские хроники».

Але апогеєм безладу та нехтування законами, наголошують депутати фракції БЮТ, стала заборона політичної програми «Аргументи За і Проти» на Дніпропетровській обласній державній телерадіокомпанії з незрозумілих причин. В опозиційній партії переконані, що це є нічим іншим, як намаганням влади обмежити право кожного громадянина на вільний доступ до повної та неупередженої інформації.

"Ми вимагаємо владу припинити наступ на свободу слова та  конституційні права громадян України, не руйнувати здобутки свободи та демократії", - звертаються депутати до керівництва ДОТРК та до обласної ради і вимагають надати ефірний час, як це гарантовано законодавством, народному депутату України Антоніні Болюрі.
Теги: БЮТ, цензура

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...