App Store Google Play

На Дніпропетровщині через борги подружжя звело рахунки з життям

14.05.2010 16:51
Вранці 13 травня до чергової частини Криничанського РВ телефоном надійшла тривожна звістка. Громадяни повідомили, що близько 8-ї години у хвіртці одного з будинків с. Кудашівка знайшли записку, зміст якої давав зрозуміти, що господарів вже може не бути серед живих.

Як повідомили у центрі зв'язків з громадськістю ГУМВС України у Дніпропетровській області, на місце події негайно виїхало керівництво райвідділу, слідчо-оперативна група у повному складі, судово-медичний експерт та прокурор Криничанського району. Те, що вони побачили, вразило навіть бувалих правоохоронців.

У фруктовому саду поруч із будинком лежали тіла господарів домоволодіння та їх собаки. Судово-медичний експерт встановив, що кожен труп мав вогнепальні поранення грудей ліворуч. Собака був застрелений у голову. Під трупом чоловіка була виявлена мисливська рушниця 12-го калібру, що належала хазяїну. Неподалік знайшли стріляні гільзи.

У вітальні правоохоронці виявили речі, заздалегідь заготовлені господарями для власних похорон. А на столику біля дому знайшли два конверти із передсмертними записками.

...Родина мала своє приватне підприємство - займалася переробкою соняшника. Але, на жаль, скрута не оминула їх бізнес, в результаті чого подружжя втратило можливість підтримувати роботу підприємства, платити податки та зарплатню персоналу. До цього додалася й необхідність виплат по кредиту одному з комерційних банків. Згодом ситуація ускладнилася настільки, що подружжя вже не бачило з неї виходу.

«...Набридло зводити кінці з кінцями, зводити життя до елементарного існування. ...Так склалася ситуація, з якої немає реального виходу. Крім єдиного», - написав у своєму прощальному листі господар. Його слова перекликалються зі словами дружини: «Зараз ніхто нікому не потрібен. Усім потрібні лише гроші, а їх немає де взяти. ...Жити так більше не можу і не хочу, немає сил».

В останьому зверненні до людей господарі просили не звинувачувати нікого в їх загибелі. Стверджували, що це страшне рішення прийняли удвох, добровільно, без жодного тиску одне на одного, з огляду на безвихідну ситуацію, пов'язану з борговими зобов'язаннями перед банком та людьми.

У подружжя лишилося дві доньки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...