App Store Google Play

На Дніпропетровщині через борги подружжя звело рахунки з життям

14.05.2010 16:51
Вранці 13 травня до чергової частини Криничанського РВ телефоном надійшла тривожна звістка. Громадяни повідомили, що близько 8-ї години у хвіртці одного з будинків с. Кудашівка знайшли записку, зміст якої давав зрозуміти, що господарів вже може не бути серед живих.

Як повідомили у центрі зв'язків з громадськістю ГУМВС України у Дніпропетровській області, на місце події негайно виїхало керівництво райвідділу, слідчо-оперативна група у повному складі, судово-медичний експерт та прокурор Криничанського району. Те, що вони побачили, вразило навіть бувалих правоохоронців.

У фруктовому саду поруч із будинком лежали тіла господарів домоволодіння та їх собаки. Судово-медичний експерт встановив, що кожен труп мав вогнепальні поранення грудей ліворуч. Собака був застрелений у голову. Під трупом чоловіка була виявлена мисливська рушниця 12-го калібру, що належала хазяїну. Неподалік знайшли стріляні гільзи.

У вітальні правоохоронці виявили речі, заздалегідь заготовлені господарями для власних похорон. А на столику біля дому знайшли два конверти із передсмертними записками.

...Родина мала своє приватне підприємство - займалася переробкою соняшника. Але, на жаль, скрута не оминула їх бізнес, в результаті чого подружжя втратило можливість підтримувати роботу підприємства, платити податки та зарплатню персоналу. До цього додалася й необхідність виплат по кредиту одному з комерційних банків. Згодом ситуація ускладнилася настільки, що подружжя вже не бачило з неї виходу.

«...Набридло зводити кінці з кінцями, зводити життя до елементарного існування. ...Так склалася ситуація, з якої немає реального виходу. Крім єдиного», - написав у своєму прощальному листі господар. Його слова перекликалються зі словами дружини: «Зараз ніхто нікому не потрібен. Усім потрібні лише гроші, а їх немає де взяти. ...Жити так більше не можу і не хочу, немає сил».

В останьому зверненні до людей господарі просили не звинувачувати нікого в їх загибелі. Стверджували, що це страшне рішення прийняли удвох, добровільно, без жодного тиску одне на одного, з огляду на безвихідну ситуацію, пов'язану з борговими зобов'язаннями перед банком та людьми.

У подружжя лишилося дві доньки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...