App Store Google Play

Небоженко: Азаров прийшов ненадовго

13.05.2010 12:31

Наразі не відомо, які підприємства влада віддасть Росії, тому що секретні протоколи можуть складатися з будь-якого приводу, навіть на день народження якого-небудь російського чиновника. Але проблема в тому, що перші кроки уряду налякали і стривожили громадськість. Це констатував Віктор Небоженко у своїй колонці на Главкомі.

На думку соціолога, ніхто не очікував, що Партія регіонів замість виконання своєї соціальної програми займеться, в першу чергу, зміцненням відносин з Росією. Відносини ці потрібно зміцнювати, але чим більше буде зроблено квапливих хаотичних ходів, тим буде гірше.

Будь-які стосунки між двома великими державами вимагають обережності і ґрунтовності, і їх не можна будувати в таємниці від народів цих країн. Що б не думали кремлівські політики чи «регіонали», вони ніколи не приймуть правильних міждержавних рішень без серйозної підготовки. Завдання, які взялася вирішувати сьогоднішня влада, не вирішуються наскоком. Вирішувати їх треба, але те, як це робиться, звичайно, збуджує опозицію і викликає побоювання суспільства.

На думку Небоженка, люди очікували, що нова влада буде займатися наведенням економічного порядку або важкими реформами, які треба було комусь починати. Але якщо попередні уряди просто брали гроші у МВФ і намагалися вирішити внутрішні проблеми, то уряд Азарова пішов іншим шляхом. Замість того щоб починати реформи, воно почало з продажу найбільш ліквідних підприємств. Тому, грубо кажучи, у страху очі великі. Спокуса віддати підприємства Росії і не мати з ними справи в уряду набагато більше, ніж бажання проводити серйозні реформи. Але якщо будуть віддані атомна промисловість, ГТС, то за рахунок чого буде поповнюватися бюджет?

Насправді нам потрібні реформи в машинобудуванні, енергетиці, серйозне залучення міжнародних коштів у газотранспортну систему. Але Азаров ж не віддав росіянам вугільну промисловість чи ЖКГ! Тому що перша є джерелом корупції для східноукраїнських „вугільних баронів", а друге - просто нікому не потрібно.

У цій ситуації відчувається, що нинішній прем'єр прийшов ненадовго, тому що так не чинять люди, які хочуть добитися економічного добробуту і залишитися в пам'яті людей з позитивними оцінками.

Соціолог прогнозує, що регіонали просто хочуть вирішити свої завдання, а потім виїхати на Рубльовку і звідти сміятися над цією країною.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...