App Store Google Play

Наливайченко: "На території України повинна діяти лише одна спецслужба"

13.05.2010 20:55
Екс-керівник української спецслужби заявляє, що розташування в Криму ФСБ є незаконним, більш того - підрозділи будь-якої іноземної спецслужби на суверенній території України загрожують нашій безпеці.

Як наголошує прес-служба громадського діяча, саме Наливайченко раніше скасував практику перебування на нашій території підрозділів російської ФСБ.

«Протокол, укладений у 2000 році, згідно з яким підрозділи ФСБ перебували у Криму, ніколи не відповідав законодавству України», - заявив пан Наливайченко в коментарі газеті «Комерсант».

«Функції, які з 2000 по 2009 рік були покладені на офіцерів ФСБ, - зокрема протидія шпигунству на флоті і антитерористична діяльність - на суверенній українській території повинна виконувати українська спецслужба», - підкреслив пан Наливайченко.

«І найголовніше, - розповідає колишній очільник спецслужби, - російська контррозвідка на нашій території здійснювала недружні акти, в тому числі вербувальні підходи і підходи до секретоносіїв, порушуючи Кримінальний кодекс України».

Закон України «Про оперативно-розшукову діяльність» чітко визначає підрозділи, які мають право займатися такою діяльністю на території держави, і забороняє проведення її будь-якими іншими структурами або відомствами, у тому числі іноземні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...