App Store Google Play

Наливайченко: "На території України повинна діяти лише одна спецслужба"

13.05.2010 20:55
Екс-керівник української спецслужби заявляє, що розташування в Криму ФСБ є незаконним, більш того - підрозділи будь-якої іноземної спецслужби на суверенній території України загрожують нашій безпеці.

Як наголошує прес-служба громадського діяча, саме Наливайченко раніше скасував практику перебування на нашій території підрозділів російської ФСБ.

«Протокол, укладений у 2000 році, згідно з яким підрозділи ФСБ перебували у Криму, ніколи не відповідав законодавству України», - заявив пан Наливайченко в коментарі газеті «Комерсант».

«Функції, які з 2000 по 2009 рік були покладені на офіцерів ФСБ, - зокрема протидія шпигунству на флоті і антитерористична діяльність - на суверенній українській території повинна виконувати українська спецслужба», - підкреслив пан Наливайченко.

«І найголовніше, - розповідає колишній очільник спецслужби, - російська контррозвідка на нашій території здійснювала недружні акти, в тому числі вербувальні підходи і підходи до секретоносіїв, порушуючи Кримінальний кодекс України».

Закон України «Про оперативно-розшукову діяльність» чітко визначає підрозділи, які мають право займатися такою діяльністю на території держави, і забороняє проведення її будь-якими іншими структурами або відомствами, у тому числі іноземні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...