App Store Google Play

Наливайченко: "На території України повинна діяти лише одна спецслужба"

13.05.2010 20:55
Екс-керівник української спецслужби заявляє, що розташування в Криму ФСБ є незаконним, більш того - підрозділи будь-якої іноземної спецслужби на суверенній території України загрожують нашій безпеці.

Як наголошує прес-служба громадського діяча, саме Наливайченко раніше скасував практику перебування на нашій території підрозділів російської ФСБ.

«Протокол, укладений у 2000 році, згідно з яким підрозділи ФСБ перебували у Криму, ніколи не відповідав законодавству України», - заявив пан Наливайченко в коментарі газеті «Комерсант».

«Функції, які з 2000 по 2009 рік були покладені на офіцерів ФСБ, - зокрема протидія шпигунству на флоті і антитерористична діяльність - на суверенній українській території повинна виконувати українська спецслужба», - підкреслив пан Наливайченко.

«І найголовніше, - розповідає колишній очільник спецслужби, - російська контррозвідка на нашій території здійснювала недружні акти, в тому числі вербувальні підходи і підходи до секретоносіїв, порушуючи Кримінальний кодекс України».

Закон України «Про оперативно-розшукову діяльність» чітко визначає підрозділи, які мають право займатися такою діяльністю на території держави, і забороняє проведення її будь-якими іншими структурами або відомствами, у тому числі іноземні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...