App Store Google Play

Після Перемоги СРСР святкуємо День Європи

08.05.2010 13:11
Горезвісна "багатовекторність" у зовнішній політиці не може не позначатися й на суспільному житті всередині країни. Після бучних і пишних святкувань закінчення Другої світової війни, які вперше за історію незалежності України вилилися у масові військові паради, Україна, й Дніпропетровськ разом з нею, готується зустріти День Європи.

Нагадаємо, що це свято відзначається у нашій країні щорічно у третю суботу з 2003 року відповідно до указу Президента України. Цьогоріч це - 15 травня. Головною метою відзначення Дня Європи в Україні є передусім ознайомлення громадськості з європейськими цінностями та традиціями та популяризація європейського культурного надбання.

До свята, як водиться, готуємося заздалегідь, з певною часткою офіціозу. Розпочнеться святкування 11 травня об 11.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради, де відбудеться прес-конференція начальника управління міжнародних зв'язків Дніпропетровської міської ради Наталії Чернишової щодо самого свята й планів його проведення.

За даними прес-служби Дніпропетровської міськради, з 11 по 14 травня у вищих навчальних закладах міста проходитиме молодіжна акція "Дніпропетровськ говорить іноземними мовами", а також читатимуть лекції, організовуватимуть дискусії та обговорення з питань європейської інтеграції.

У школах для 1-4 класів проходитимуть класні години на тему: "Мандрівка країнами Європи", для 9-11 класів - "Ми маємо бути зрозумілими в Європі, а Європа - нам".

З 12 по 15 травня у дитячому парку імені Л. Глоби проходитиме квітковий ярмарок "Квітковим шляхом до Європи". Учасники ярмарки представлять відвідувачам якісний європейський посадочний матеріал для дому і саду, садові меблі, а також ковані вироби, які прикрашають котеджі в Європі.

13 травня у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури та у Дніпропетровській обласній організації Національної спілки архітекторів України представники спілки французьких архітекторів читатимуть лекції щодо тенденцій у сучасній архітектурі та використання енергозберігаючих технологій у будівництві.

15 травня у парку імені Глоби відбудеться святковий концерт за участю громадської організації "Спілка поляків" та "Огніско".

Там же проходитимуть виставки та майстер-класи "Петриківський розпис", шоу "Флористичний подих Європи". Цього ж дня на площі Леніна стартуватиме Міжнародне аматорське авторалі "Пікнік-2010". Ввечері на стадіоні "Метеор" - концертна піротехнічна шоу програма "Приборкання вогню".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...