App Store Google Play

Після Перемоги СРСР святкуємо День Європи

08.05.2010 13:11
Горезвісна "багатовекторність" у зовнішній політиці не може не позначатися й на суспільному житті всередині країни. Після бучних і пишних святкувань закінчення Другої світової війни, які вперше за історію незалежності України вилилися у масові військові паради, Україна, й Дніпропетровськ разом з нею, готується зустріти День Європи.

Нагадаємо, що це свято відзначається у нашій країні щорічно у третю суботу з 2003 року відповідно до указу Президента України. Цьогоріч це - 15 травня. Головною метою відзначення Дня Європи в Україні є передусім ознайомлення громадськості з європейськими цінностями та традиціями та популяризація європейського культурного надбання.

До свята, як водиться, готуємося заздалегідь, з певною часткою офіціозу. Розпочнеться святкування 11 травня об 11.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради, де відбудеться прес-конференція начальника управління міжнародних зв'язків Дніпропетровської міської ради Наталії Чернишової щодо самого свята й планів його проведення.

За даними прес-служби Дніпропетровської міськради, з 11 по 14 травня у вищих навчальних закладах міста проходитиме молодіжна акція "Дніпропетровськ говорить іноземними мовами", а також читатимуть лекції, організовуватимуть дискусії та обговорення з питань європейської інтеграції.

У школах для 1-4 класів проходитимуть класні години на тему: "Мандрівка країнами Європи", для 9-11 класів - "Ми маємо бути зрозумілими в Європі, а Європа - нам".

З 12 по 15 травня у дитячому парку імені Л. Глоби проходитиме квітковий ярмарок "Квітковим шляхом до Європи". Учасники ярмарки представлять відвідувачам якісний європейський посадочний матеріал для дому і саду, садові меблі, а також ковані вироби, які прикрашають котеджі в Європі.

13 травня у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури та у Дніпропетровській обласній організації Національної спілки архітекторів України представники спілки французьких архітекторів читатимуть лекції щодо тенденцій у сучасній архітектурі та використання енергозберігаючих технологій у будівництві.

15 травня у парку імені Глоби відбудеться святковий концерт за участю громадської організації "Спілка поляків" та "Огніско".

Там же проходитимуть виставки та майстер-класи "Петриківський розпис", шоу "Флористичний подих Європи". Цього ж дня на площі Леніна стартуватиме Міжнародне аматорське авторалі "Пікнік-2010". Ввечері на стадіоні "Метеор" - концертна піротехнічна шоу програма "Приборкання вогню".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...