App Store Google Play

Після Перемоги СРСР святкуємо День Європи

08.05.2010 13:11
Горезвісна "багатовекторність" у зовнішній політиці не може не позначатися й на суспільному житті всередині країни. Після бучних і пишних святкувань закінчення Другої світової війни, які вперше за історію незалежності України вилилися у масові військові паради, Україна, й Дніпропетровськ разом з нею, готується зустріти День Європи.

Нагадаємо, що це свято відзначається у нашій країні щорічно у третю суботу з 2003 року відповідно до указу Президента України. Цьогоріч це - 15 травня. Головною метою відзначення Дня Європи в Україні є передусім ознайомлення громадськості з європейськими цінностями та традиціями та популяризація європейського культурного надбання.

До свята, як водиться, готуємося заздалегідь, з певною часткою офіціозу. Розпочнеться святкування 11 травня об 11.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради, де відбудеться прес-конференція начальника управління міжнародних зв'язків Дніпропетровської міської ради Наталії Чернишової щодо самого свята й планів його проведення.

За даними прес-служби Дніпропетровської міськради, з 11 по 14 травня у вищих навчальних закладах міста проходитиме молодіжна акція "Дніпропетровськ говорить іноземними мовами", а також читатимуть лекції, організовуватимуть дискусії та обговорення з питань європейської інтеграції.

У школах для 1-4 класів проходитимуть класні години на тему: "Мандрівка країнами Європи", для 9-11 класів - "Ми маємо бути зрозумілими в Європі, а Європа - нам".

З 12 по 15 травня у дитячому парку імені Л. Глоби проходитиме квітковий ярмарок "Квітковим шляхом до Європи". Учасники ярмарки представлять відвідувачам якісний європейський посадочний матеріал для дому і саду, садові меблі, а також ковані вироби, які прикрашають котеджі в Європі.

13 травня у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури та у Дніпропетровській обласній організації Національної спілки архітекторів України представники спілки французьких архітекторів читатимуть лекції щодо тенденцій у сучасній архітектурі та використання енергозберігаючих технологій у будівництві.

15 травня у парку імені Глоби відбудеться святковий концерт за участю громадської організації "Спілка поляків" та "Огніско".

Там же проходитимуть виставки та майстер-класи "Петриківський розпис", шоу "Флористичний подих Європи". Цього ж дня на площі Леніна стартуватиме Міжнародне аматорське авторалі "Пікнік-2010". Ввечері на стадіоні "Метеор" - концертна піротехнічна шоу програма "Приборкання вогню".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...