App Store Google Play

У Дніпропетровську подешевшало сало

07.05.2010 12:59

Дніпропетровське обласне Управління статистики порівняло ціни на продукти харчування у квітні цього року з квітневими цінами 2009 року.

Виявилось, що в цілому ціни зросли на 19,5%. Головним чинником стало подорожчання на 35% продуктів рослинництва. Зокрема, ціна на цукор зросла у 2,1 рази, на картоплю - в 1,7 рази, овочі подорожчали в 1,4 рази, свіжі фрукти, зернові, олія та крупи збільшилися в ціні в межах 13,9-5,6%.

Ціни на продукти тваринництва в цілому підвищились на 11,6%. При цьому, яйця подорожчали в 1,7 рази, молочні продукти, мед та птиця - на 29,8-4,3%, натомість сало подешевшало на 8,4%.

А от якщо порівняти ситуацію з цінами у квітні 2010 з березнем, то можна констатувати певне зниження цін на продукти рослинництва та тваринництва: на 2,6% та 2,1% відповідно.

Найдешевші капусту та яловичину у квітні можна було придбати в Дніпропетровську, ранню капусту, моркву, яблука, свинину, молоко, вершкове масло, білий сир та сметану вигідніше було купувати в Кривому Розі, дешеві картоплю, цибулю ріпчасту, буряки, олію, сало та яйця купували відвідувачі ринків Павлограду.

До речі, пізня капуста, цибуля та морква й без того у квітні були на Дніпропетровщині дешевшими, ніж у Кіровограді, Харкові, Донецьку, Запоріжжі або Луганську. Натомість картопля, молоко та яйця коштували у Дніпропетровську більше, ніж у сусідів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...