App Store Google Play

У Дніпропетровську подешевшало сало

07.05.2010 12:59

Дніпропетровське обласне Управління статистики порівняло ціни на продукти харчування у квітні цього року з квітневими цінами 2009 року.

Виявилось, що в цілому ціни зросли на 19,5%. Головним чинником стало подорожчання на 35% продуктів рослинництва. Зокрема, ціна на цукор зросла у 2,1 рази, на картоплю - в 1,7 рази, овочі подорожчали в 1,4 рази, свіжі фрукти, зернові, олія та крупи збільшилися в ціні в межах 13,9-5,6%.

Ціни на продукти тваринництва в цілому підвищились на 11,6%. При цьому, яйця подорожчали в 1,7 рази, молочні продукти, мед та птиця - на 29,8-4,3%, натомість сало подешевшало на 8,4%.

А от якщо порівняти ситуацію з цінами у квітні 2010 з березнем, то можна констатувати певне зниження цін на продукти рослинництва та тваринництва: на 2,6% та 2,1% відповідно.

Найдешевші капусту та яловичину у квітні можна було придбати в Дніпропетровську, ранню капусту, моркву, яблука, свинину, молоко, вершкове масло, білий сир та сметану вигідніше було купувати в Кривому Розі, дешеві картоплю, цибулю ріпчасту, буряки, олію, сало та яйця купували відвідувачі ринків Павлограду.

До речі, пізня капуста, цибуля та морква й без того у квітні були на Дніпропетровщині дешевшими, ніж у Кіровограді, Харкові, Донецьку, Запоріжжі або Луганську. Натомість картопля, молоко та яйця коштували у Дніпропетровську більше, ніж у сусідів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...