App Store Google Play

У Дніпропетровську подешевшало сало

07.05.2010 12:59

Дніпропетровське обласне Управління статистики порівняло ціни на продукти харчування у квітні цього року з квітневими цінами 2009 року.

Виявилось, що в цілому ціни зросли на 19,5%. Головним чинником стало подорожчання на 35% продуктів рослинництва. Зокрема, ціна на цукор зросла у 2,1 рази, на картоплю - в 1,7 рази, овочі подорожчали в 1,4 рази, свіжі фрукти, зернові, олія та крупи збільшилися в ціні в межах 13,9-5,6%.

Ціни на продукти тваринництва в цілому підвищились на 11,6%. При цьому, яйця подорожчали в 1,7 рази, молочні продукти, мед та птиця - на 29,8-4,3%, натомість сало подешевшало на 8,4%.

А от якщо порівняти ситуацію з цінами у квітні 2010 з березнем, то можна констатувати певне зниження цін на продукти рослинництва та тваринництва: на 2,6% та 2,1% відповідно.

Найдешевші капусту та яловичину у квітні можна було придбати в Дніпропетровську, ранню капусту, моркву, яблука, свинину, молоко, вершкове масло, білий сир та сметану вигідніше було купувати в Кривому Розі, дешеві картоплю, цибулю ріпчасту, буряки, олію, сало та яйця купували відвідувачі ринків Павлограду.

До речі, пізня капуста, цибуля та морква й без того у квітні були на Дніпропетровщині дешевшими, ніж у Кіровограді, Харкові, Донецьку, Запоріжжі або Луганську. Натомість картопля, молоко та яйця коштували у Дніпропетровську більше, ніж у сусідів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...