App Store Google Play

Дніпропетровськ залишиться без ІКЕА

07.05.2010 11:57
Шведська меблева компанія IKEA відклала плани з будівництва гіпермаркетів в Україні. Про це повідомила агенція "Українські новини" з посиланням на директора зі зв'язків із громадськістю IKEA у Росії та СНД Оксану Белайчук.

Зокрема, за інформацією представниці, компанія не лише відклала пошук нових ділянок під будівництво гіпермаркетів, але й розвиток уже придбаної  нею ділянки в Одеській області.

При цьому IKEA вважає, що в перспективі роздрібний ринок України є дуже цікавим.

- IKEA уважно стежить за тим, як розвивається економічна ситуація в регіоні, щоб за першой нагоди знову повернутися до розгляду питання про інвестиційні плани на території України, - пообіцяла представниця товариства.

Відомо, що шведська компанія планувала інвестувати в будівництво шести гіпермаркетів в Україні 2,5 млрд. доларів. Зокрема, ІКЕА розглядала можливість будівництва у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Донецьку та Львові.

На думку експертів, причина відмови компанії від співпраці з Україною, у першу чергу, полягає в тому, що ІКЕА здобуває ринки під негласним девізом "жодного хабара". Водночас, навколо діяльності компанії на теренах СНД, зокрема України, точиться багато чуток щодо перепон, які компанія зустрічає на своєму шляху, не бажаючи платити всім, як це заведено у нас. Серед інших причин, називають також кризу в деревообробній та меблевій галузі та зневіреність компанії у державі загалом.

IKEA заснована 1943 року у Швеції Інґваром Кампрадом. Перший торговий центр компанії відкрився у 1958 році. Компанія випускає і продає недорогі масові меблі, які покупці збирають удома самостійно. Мережа торгових центрів компанії на початок 2006 налічувала 229 магазинів в 33 країнах (здебільшого в Європі). Каталог IKEA, що поширюється безкоштовно, на початок 2006 був надрукований в 160 мільйонах примірниках. Компанії Swedwood, що входить в концерн IKEA, належить більше 30 меблевих і деревообробних підприємств в 11 країнах світу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...