App Store Google Play

Дніпропетровськ залишиться без ІКЕА

07.05.2010 11:57
Шведська меблева компанія IKEA відклала плани з будівництва гіпермаркетів в Україні. Про це повідомила агенція "Українські новини" з посиланням на директора зі зв'язків із громадськістю IKEA у Росії та СНД Оксану Белайчук.

Зокрема, за інформацією представниці, компанія не лише відклала пошук нових ділянок під будівництво гіпермаркетів, але й розвиток уже придбаної  нею ділянки в Одеській області.

При цьому IKEA вважає, що в перспективі роздрібний ринок України є дуже цікавим.

- IKEA уважно стежить за тим, як розвивається економічна ситуація в регіоні, щоб за першой нагоди знову повернутися до розгляду питання про інвестиційні плани на території України, - пообіцяла представниця товариства.

Відомо, що шведська компанія планувала інвестувати в будівництво шести гіпермаркетів в Україні 2,5 млрд. доларів. Зокрема, ІКЕА розглядала можливість будівництва у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Донецьку та Львові.

На думку експертів, причина відмови компанії від співпраці з Україною, у першу чергу, полягає в тому, що ІКЕА здобуває ринки під негласним девізом "жодного хабара". Водночас, навколо діяльності компанії на теренах СНД, зокрема України, точиться багато чуток щодо перепон, які компанія зустрічає на своєму шляху, не бажаючи платити всім, як це заведено у нас. Серед інших причин, називають також кризу в деревообробній та меблевій галузі та зневіреність компанії у державі загалом.

IKEA заснована 1943 року у Швеції Інґваром Кампрадом. Перший торговий центр компанії відкрився у 1958 році. Компанія випускає і продає недорогі масові меблі, які покупці збирають удома самостійно. Мережа торгових центрів компанії на початок 2006 налічувала 229 магазинів в 33 країнах (здебільшого в Європі). Каталог IKEA, що поширюється безкоштовно, на початок 2006 був надрукований в 160 мільйонах примірниках. Компанії Swedwood, що входить в концерн IKEA, належить більше 30 меблевих і деревообробних підприємств в 11 країнах світу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...