App Store Google Play

Дніпропетровськ залишиться без ІКЕА

07.05.2010 11:57
Шведська меблева компанія IKEA відклала плани з будівництва гіпермаркетів в Україні. Про це повідомила агенція "Українські новини" з посиланням на директора зі зв'язків із громадськістю IKEA у Росії та СНД Оксану Белайчук.

Зокрема, за інформацією представниці, компанія не лише відклала пошук нових ділянок під будівництво гіпермаркетів, але й розвиток уже придбаної  нею ділянки в Одеській області.

При цьому IKEA вважає, що в перспективі роздрібний ринок України є дуже цікавим.

- IKEA уважно стежить за тим, як розвивається економічна ситуація в регіоні, щоб за першой нагоди знову повернутися до розгляду питання про інвестиційні плани на території України, - пообіцяла представниця товариства.

Відомо, що шведська компанія планувала інвестувати в будівництво шести гіпермаркетів в Україні 2,5 млрд. доларів. Зокрема, ІКЕА розглядала можливість будівництва у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Донецьку та Львові.

На думку експертів, причина відмови компанії від співпраці з Україною, у першу чергу, полягає в тому, що ІКЕА здобуває ринки під негласним девізом "жодного хабара". Водночас, навколо діяльності компанії на теренах СНД, зокрема України, точиться багато чуток щодо перепон, які компанія зустрічає на своєму шляху, не бажаючи платити всім, як це заведено у нас. Серед інших причин, називають також кризу в деревообробній та меблевій галузі та зневіреність компанії у державі загалом.

IKEA заснована 1943 року у Швеції Інґваром Кампрадом. Перший торговий центр компанії відкрився у 1958 році. Компанія випускає і продає недорогі масові меблі, які покупці збирають удома самостійно. Мережа торгових центрів компанії на початок 2006 налічувала 229 магазинів в 33 країнах (здебільшого в Європі). Каталог IKEA, що поширюється безкоштовно, на початок 2006 був надрукований в 160 мільйонах примірниках. Компанії Swedwood, що входить в концерн IKEA, належить більше 30 меблевих і деревообробних підприємств в 11 країнах світу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...