App Store Google Play

Куліченка застерігають від встановлення пам’ятника Сталіну

05.05.2010 12:58
Дніпропетровська обласна організація Української народної партії проти встановлення пам'ятника Сталіну в місті. Про це партійці заявили сьогодні у відкритому зверненні до міського голови Івана Куліченка, - повідомляє "Радіо Свобода".

"Справа не лише в тому, що Сталін визнаний злочинцем українським судом 13 січня 2010 року, хоча лише одне це робить спорудження пам'ятника йому злочином. Значно важливіше є те, що злочинцем Сталіна визнає все людство", - йдеться у зверненні представників обласної організації УНП.

За словами активістів партії, особливе обурення викликають спроби пов'язати особу Сталіна з перемогою у Другій світовій війні, "яку він же сам і розв'язав разом з Гітлером, і яка - завдяки його бездарному командуванню - перетворилася на піррову перемогу, де втрати переможців були в багато разів більшими, аніж переможених".

"Історія не пробачить Вам, пане Куліченко, якщо Ви допустите наругу над пам'яттю мільйонів замордованих", - наголосили автори звернення.

Нагадаємо, дніпропетровські комуністи за прикладом своїх запорізьких та одеських колег теж мають намір установити пам'ятник Сталіну в обласному центрі. Пропозицію уже передали до міськради, її будуть розглядати на найближчій сесії.

У березні запорізькі комуністи заявили про намір встановити в місті до 9 травня пам'ятник Сталіну. Його мають встановити сьогодні. Уряд вирішив не перешкоджати спорудженню монумента, щоб "не загострювати зіткнення різних думок". Пізніше про намір звести пам'ятник Сталіну заявили і комуністи в Одесі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...