App Store Google Play

Вам не подобаються ''данєцкіє парядкі'' – значить міліція йде до вас!

02.05.2010 12:12

Якщо вам сьогодні у Києві про "совєтський пєрвомай" нагадали пару сотень пришелепкуватих пенсіонерів з криваво-червоними "знамйонамі" на метро Арсенальній, чи біснуваті фанатики з помаранчево-чорного кольору стрічками на грудях та автомобілях, то мені особисто - міліціонер на порозі моєї квартири.

Сьогодні він вручив моїй дружині повістку про те, що мене викликають до міліції на Володимирську, 15 у якості свідка по кримінальній справі N06-11895. Так завжди було - усі на свято, а хто проти свята - тому на лісоповал. Політичні переслідування в країну повертаються разом з біл-бордами та пам'ятниками Сталіну у наших містах. А ще один ідейний натхненник державного тероризму на 1/6 частині суші світу Владімір Бланк, більш відомий в миру за бандитським прізвиськом Лєнін, звідти й поготів остаточно не зникав. Донецькому клану, який свавільно узурпував владу в країні та завершує процес ліквідації держави Україна - це наочні приклади для наслідування.

Подібні до мого ранкового гостя яструбки, упродовж всього періоду совєтської окупації тероризували українських патріотів, які не схилили голову перед режимом і продовжували боротися за державну незалежність України. Їх без належного пояснення везли в невідомому напрямку і без суду-слідства визначивши ворогом народу розстрілювали чи вислали в далекосхідному напрямку. З набуттям Україною незалежності такі репресії повністю припинились, однак на 19-му році існування нашої держави, схоже, політичні розправи влади над опозицією повертаються. Опосередкованим доказом того, що ми, українці, знову втратили свою країну і порядки совка вживлюють у наші буденні та вихідні дні і є візит гінця з ГУМВС України в м. Києві до моєї і не лише до моєї оселі. Приблизно в цей же час ланцюгові пси Могильова проводили незаконні затримання та примусово доправляли на допити заступника голови Всеукраїнського Об'єднання "Свобода" Андрія Мохника, заступника голови Київської міської організації Андрія Іллєнка та керівника "Студентської Свободи" Руслана Андрійка. Мені пощастило уникнути подібної долі лише тому, що в момент візиту "гостя" я був відсутнім удома. Наступного разу, вочевидь, прийдуть раніше, годині о 3 ночі - "пака всє дома".

У слідчому відділку Головного управління МВС в м. Києві українських патріотів протримали аж п'ять годин. Як з'ясувалося, проти них порушено кримінальну справу за статтею 293. У Постанові про примусовий привід йдеться про те, що затримані "через гучномовці та інші звукові прилади викрикували образливі брутальні вислови загального характеру, спрямовані на адресу посадових осіб органів державної влади з настійливими вимогами виконати їх безпідставні бажання, в наслідок чого порушено спокій місцевих жителів та нормальну узгодженість їх життєдіяльності".

"Згідно до статті 70 Кримінально-процесуального кодексу України, в разі неявки свідка без поважних причин, до нього може бути застосований привід. Поважною причиною є, зокрема, неявка через несвоєчасне одержання повістки. Свободівці ж повісток не отримували. А безпідставне застосування приводу є нічим іншим як зловживанням службовими правами зі сторони працівників МВС.

Безпідставним є і порушення проти лідерів ВО "Свобода" кримінальної справи за статтею 293 (організація групових дій, спрямованих на порушення громадського порядку). Адже згідно зі статтею 28 ККУ обов'язковою ознакою цього злочину є саме категорія "злочинна організація" (а це передбачає складання попереднього плану дій та розподіл функцій між учасниками злочинної організації). Свободівці є учасниками мирної акції, як і багато тисяч інших громадян, котрі 27 квітня брали участь в акції протесту проти ратифікації угоди щодо продовження терміну перебування ЧФ РФ на території України. У їхніх діях жодної з ознак організації групового порушення громадського порядку не було.

Зважаючи на відсутність правових підстав для затримання та порушення справи, очевидною є брутальна фальсифікація звинувачень та відверте нехтування свободами громадян України.

Такі дії влади свідчать про те, що мирні зібрання та мітинги в Україні де-факто опинилися поза законом. За помахом указки Януковича в Україні за 2 місяці відбулося тотальне згортання конституційних свобод та нівеляція Декларації прав людини".

Р.S. Реакція голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока на події довкола затримання українських патріотів не забарилась: "В історії незалежної України такої нахабної фабрикації "справ" ще не було. Схоже, режим Януковича вирішив повернутися у совєцькі 30-ті, коли проти громадян білими нитками "шили справи", виривали їх з домівок в неробочі години, у вихідні, без підстав та звинувачень забирали на допити. Маховик репресій проти українських патріотів запущено. Нам кинуто виклик. Доля України тепер вирішуватиметься не в Адміністрації Президента, Кабміні чи Верховній Раді, її вирішать українці у безкомпромісній боротьбі. Час розплати обов'язково прийде. Це - наша земля, передана нам кривавою боротьбою наших предків, і ми мусимо її зберегти для наших дітей. Всі, як один, українці повинні піднятись проти окупаційного режиму Януковича"!

P.Р.S. Нагадаю, що 27 квітня 2010 року під час акції протесту в наслідок неправомірних дій міліції травми та опіки різних ступенів отримали 43 мирних демонстранти від ВО "Свобода".

УП

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...