App Store Google Play

Росіяни зайшли на Південний ГЗК незаконно?

01.05.2010 09:41
Адвокат Тетяна Василюха, яка представляє інтереси керівництва Південного гірничо-збагачувального комбінату (Кривий Ріг, Дніпропетровська область), називає незаконну зміну правління підприємства. Про це вона повідомила Українським Новинам.

З її слів, 22 квітня Саксаганський районний суд Кривого Рогу Дніпропетровської області зобов'язав Михайла Короленка виконувати обов'язки голови правління Південного ГЗК й заборонив будь-кому перешкоджати йому в цьому. З її слів, це рішення було прийнято за позовом компанії "Сервіс Україна". Кого представляє ца компанія, адвокат не повідомила.

Василюха зазначила, що зазначене рішення суду було прийнято незаконно, голова суду Сергій Мхітарян, який виніс постанову суду, перебував на момент ухвалення рішення на лікарняному.

Інший представник колишнього керівництва повідомив Українським Новинам, що на підприємстві 30 квітня вчинено рейдерське захоплення під керівництвом російського бізнесмена Вадима Новинського. Підставою для захоплення послужила ухвала Саксаганського районного суду Кривого Рогу №2-2415/10 від 22 квітня.

У п'ятницю Новинський повідомив керівництву підприємства про проведення засідання спостережної ради підприємства, на якому були присутні 4 члени, у тому числі Геннадій Корбан. У результаті голосування було ухвалене рішення про зміну голови й членів правління підприємства. Після цього Новинський представив в.о. голови правління Короленка, що до цього обіймав посаду генерального директора Центрального гірничо-збагачувального комбінату (Кривий Ріг, Дніпропетровська область). Короленко у свою чергу представив нових членів правління: Олександра Зоріна, Ірину Кучук, Олександра Рибалка й Дмитра Шевчика. До цього посади членів правління займали Сергій Новак, Микола Гармаш, Геннадій Лавриненко й Ніна Козловська.

Південний ГЗК був уведений в експлуатацію в 1955 році. Займається видобутком і збагаченням бідних залізистих кварцитів з одержанням залізорудного концентрату й доменного агломерату.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...