App Store Google Play

Росіяни зайшли на Південний ГЗК незаконно?

01.05.2010 09:41
Адвокат Тетяна Василюха, яка представляє інтереси керівництва Південного гірничо-збагачувального комбінату (Кривий Ріг, Дніпропетровська область), називає незаконну зміну правління підприємства. Про це вона повідомила Українським Новинам.

З її слів, 22 квітня Саксаганський районний суд Кривого Рогу Дніпропетровської області зобов'язав Михайла Короленка виконувати обов'язки голови правління Південного ГЗК й заборонив будь-кому перешкоджати йому в цьому. З її слів, це рішення було прийнято за позовом компанії "Сервіс Україна". Кого представляє ца компанія, адвокат не повідомила.

Василюха зазначила, що зазначене рішення суду було прийнято незаконно, голова суду Сергій Мхітарян, який виніс постанову суду, перебував на момент ухвалення рішення на лікарняному.

Інший представник колишнього керівництва повідомив Українським Новинам, що на підприємстві 30 квітня вчинено рейдерське захоплення під керівництвом російського бізнесмена Вадима Новинського. Підставою для захоплення послужила ухвала Саксаганського районного суду Кривого Рогу №2-2415/10 від 22 квітня.

У п'ятницю Новинський повідомив керівництву підприємства про проведення засідання спостережної ради підприємства, на якому були присутні 4 члени, у тому числі Геннадій Корбан. У результаті голосування було ухвалене рішення про зміну голови й членів правління підприємства. Після цього Новинський представив в.о. голови правління Короленка, що до цього обіймав посаду генерального директора Центрального гірничо-збагачувального комбінату (Кривий Ріг, Дніпропетровська область). Короленко у свою чергу представив нових членів правління: Олександра Зоріна, Ірину Кучук, Олександра Рибалка й Дмитра Шевчика. До цього посади членів правління займали Сергій Новак, Микола Гармаш, Геннадій Лавриненко й Ніна Козловська.

Південний ГЗК був уведений в експлуатацію в 1955 році. Займається видобутком і збагаченням бідних залізистих кварцитів з одержанням залізорудного концентрату й доменного агломерату.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Сьогодні хочу відкрити про себе декілька страшних таємниць. Я – з тих, хто замовляє каву українською, не купляє на касі пластикові пакети, підтримує Січеславську, а ще я - віруюча людина.Я завжд...
Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...