App Store Google Play

Росіяни зайшли на Південний ГЗК незаконно?

01.05.2010 09:41
Адвокат Тетяна Василюха, яка представляє інтереси керівництва Південного гірничо-збагачувального комбінату (Кривий Ріг, Дніпропетровська область), називає незаконну зміну правління підприємства. Про це вона повідомила Українським Новинам.

З її слів, 22 квітня Саксаганський районний суд Кривого Рогу Дніпропетровської області зобов'язав Михайла Короленка виконувати обов'язки голови правління Південного ГЗК й заборонив будь-кому перешкоджати йому в цьому. З її слів, це рішення було прийнято за позовом компанії "Сервіс Україна". Кого представляє ца компанія, адвокат не повідомила.

Василюха зазначила, що зазначене рішення суду було прийнято незаконно, голова суду Сергій Мхітарян, який виніс постанову суду, перебував на момент ухвалення рішення на лікарняному.

Інший представник колишнього керівництва повідомив Українським Новинам, що на підприємстві 30 квітня вчинено рейдерське захоплення під керівництвом російського бізнесмена Вадима Новинського. Підставою для захоплення послужила ухвала Саксаганського районного суду Кривого Рогу №2-2415/10 від 22 квітня.

У п'ятницю Новинський повідомив керівництву підприємства про проведення засідання спостережної ради підприємства, на якому були присутні 4 члени, у тому числі Геннадій Корбан. У результаті голосування було ухвалене рішення про зміну голови й членів правління підприємства. Після цього Новинський представив в.о. голови правління Короленка, що до цього обіймав посаду генерального директора Центрального гірничо-збагачувального комбінату (Кривий Ріг, Дніпропетровська область). Короленко у свою чергу представив нових членів правління: Олександра Зоріна, Ірину Кучук, Олександра Рибалка й Дмитра Шевчика. До цього посади членів правління займали Сергій Новак, Микола Гармаш, Геннадій Лавриненко й Ніна Козловська.

Південний ГЗК був уведений в експлуатацію в 1955 році. Займається видобутком і збагаченням бідних залізистих кварцитів з одержанням залізорудного концентрату й доменного агломерату.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...