App Store Google Play

"Кривбас" від занепаду врятує Вілкул?

01.05.2010 18:53

На сайті шанувальників "Кривбасу" з'явилося звернення вболівальників криворізької команди до губернатора Дніпропетровської області Олександра Вілкула.

"Шановний Олександр Юрійович!

Звертаємося до Вас як до криворожанина, до людини, якій небайдужа доля міста, його символів. Звертаємося до Вас, як до людини, яка наділена владою і здатна вплинути на ситуацію ...

Мова йде про спортивний символ нашого прекрасного індустріального міста-футбольну команду "Кривбас".

Сьогодні наша футбольна команда переживає важкі часи. В останні роки криворізька футбольна команда перетворилася на місце "заслання" гравців, які виявилися незатребуваними в інших командах, перш за все в "Дніпрі". Кількість футболістів, які належать іншим клубам, а грають у "Кривбасі" загрозливо зростає - зараз їх чисельність перевалила за 10.

Таким футболістам байдужа доля тієї команди, за яку вони грають. Отримуючи великі заробітні плати (несумірні з мізерними зарплатами лікарів, вчителів, вихователів і т.д.), футболісти на полі просто "клеять дурня", ігноруючи при цьому інтереси тих вірних шанувальників, хто як і раніше ходить на стадіон в надії побачити видовище, і тих мільйонів любителів футболу, які спостерігають за ходом гри по телевізору.

Колись найвідвідуваніша команда вищої ліги, зараз "Кривбас" стрімко втрачає своїх прихильників - нині загальна відвідуваність домашніх матчів за участю "Кривбасу" складає цифру, яку ще років 8-10 тому наша команда могла зібрати на одній грі. А самого президента клубу ми вже давно не бачили на трибунах стадіону "Металург".

Інфраструктура клубу знаходиться в жалюгідному стані, клубного автобуса ми в 2010 році ще не бачили жодного разу (кажуть, що він стоїть на стоянці десь під Донецьком). Дитячо-юнацька футбольна школа знаходиться в ролі "пасинка" у самого клубу, отримуючи крихти на свій розвиток. Керівництво клубу не в змозі виправити ситуацію, за будь-якого приводу питаючи поради міфічних спонсорів або вищестоящих "господарів" з обласного центру.

Все це і багато іншого вже призвело до плачевних результатів - за підсумками чемпіонату "Кривбас" буде змушений покинути клас найсильніших. Нам, великій армії вболівальників криворізького клубу, боляче дивитися на муки і страждання тієї команди, яка носить горде ім'я "Кривбас".

Поступово криворізький клуб перестає бути самостійною одиницею, перетворюючись на філію дніпропетровського "Дніпра", ми, які ще 10 років тому на своєму прекрасному стадіоні, який в даний час лише віддалено нагадує такий, брали матчі європейських кубків, тепер змушені задовольнятися другорядними ролями, граючи "роль в служінні".

Ми не хочемо миритися з таким станом справ. Ми хочемо бачити криворізький футбольний клуб самостійною одиницею, ми хочемо бачити, що питання, які вирішує "Кривбас", вирішуються в нашому місті.

Шановний Олександр Юрійович!

Звертаємося до Вас із проханням якось вплинути на цю ситуацію, взяти участь у долі нашого футбольного клубу, який при такому відношенні ми скоро ризикуємо втратити взагалі. Ми не просимо Вас самого взяти кермо влади у свої руки, знаючи Вас як надзвичайно зайняту людину, яка всі свої сили віддає на благо України. Але, можливо, у Вас знайдеться вільна хвилинка і Вам вдасться, якщо не залучити нових спонсорів до клубу, то хоча б втрутитися і запобігти остаточне перетворення "Кривбасу" в "Дніпро-2".

Від імені численної армії вболівальників "Кривбасу".

Визнаючи право криворізьких уболівальників вимагати від своєї команди кращих результатів, а від власників - більшої уваги до життя клубу, хотілося б пригадати, що вже не перший рік криворізька команда "тримається на плаву" завдяки організаційним та фінансовим заходам "старшого брата". Майже половина поточного складу "Кривбаса" - гравці, які належать "Дніпру" і грають за криворізьку команду на правах оренди або ж віддані до Кривого Рогу на пільгових умовах. Не слід забувати й про зимовий збір, який "Кривбас" проводив у Туреччині разом із "Дніпром".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...