App Store Google Play

Вілкул простягнув руку міськраді

29.04.2010 13:28

Учора, 28 квітня, голова обласної державної адміністрації Олександ Вілкул взяв участь у засіданні 56 сесії Дніпропетровської міської ради V скликання.

В своєму виступі губернатор наголосив на тому, що Дніпропетровськ є столицею області, культурним та промисловим центром України і додав, що на нього, як на губернатора, так само, як і на всіх депутатів, це накладає додаткову відповідальність за благополуччя міста та його мешканців.

Крім того, Вілкул звернувся до присутніх в сесійній залі депутатів з проханням об'єднатися навколо вирішення поставлених Президентом України та Урядом завдань: подолання наслідків кризи, відродження промисловості, зростання благополуччя населення та на підвищення комфорту проживання жителів в регіонах.

Для цього губернатор пропонує міським депутатам свою підтримку у обмін на конструктивну роботу в питаннях орієнтованих на розвиток міста та регіону.

- Співпраця з вами в цьому напрямку буде одним з головних моїх пріоритетних питань, - підкреслив голова облдержадміністрації.

Одними з перших, як повідомлялося, на заклик Олександра Вілкула відгукнулись депутати з фракції Нашої України, які на тій самій сесії оголосили про своє бажання приєднатися до коаліції "Рідний Дніпропетровськ", що представлена у міськраді Партією Регіонів, Блоком Лазаренка, КПУ, Блоком Вітренко, об'єднаними "есдеками" та фракцією "Віче".

Втім, сам Олександр Юрійович цього вже не побачив, оскільки залишив сесійну залу одразу після виголошення свого спічу, і дізнався про приємну новину від своїх колег, яких залишив з метою контролювання ситуації - Івана Ступака та нардепів Олександра Шпенова і Віталія Борта.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...