App Store Google Play

В квітки – ніжна душа

28.04.2010 09:37
27 квітня у музеї „Літературне Придніпров'я" відбулась презентація персональної художньої виставки Людмили Олексієвої  „Ніжна душа квітки"

Головною темою усіх двадцяти шести картин, представлених на цій виставці, є квіти, головним чином, польові.

Автор виставки, Людмила Олексієва, за професією архітектор, але працює у жанрі декоративно-прикладного мистецтва ось вже десять років. І саме ця виставка стала для неї десятою, а значить, ювілейною. Неповторні своєю витонченістю роботи художниці користуються великою популярністю та зберігаються в особистих колекціях не тільки в Україні, а й у Білорусії, Росії, Чехії, Польщі та США.

Особливо цікавим є той факт, що методика створення картин - написання аквареллю на шовку, не використовується більш ніким у нашій країні. Крім того, авторська техніка знайшла своє відображення й у створенні одягу - Людмила Олексієва співпрацює з компанією „Синій лен", розписуючи тканини у виробах ручної роботи.

„Це завжди було для мене як хобі, - розповідає авторка, - Я просто обожнюю квіти і вирощую їх у себе вдома. Цю свою любов я відтворюю і на своїх картинах."

„Цю виставку я присвячую своїй родині, - заявила Людмила Олексієва, - А особливо своїй доньці, яка, власно кажучи, сприяла становленню мене як художниці: свою першу картину я намалювала на її атласній весільній сукні"

Художниця поділилась з нами своїми планами на майбутнє, розповівши, що планує більш серйозно та плідно співпрацьовувати з дизайнерами одягу у техніці розпису на тканинах, яка, як вже було зазначено вище, не має аналогів у межах нашої країни.

Виставка працює 27 квітня-11 травня з 11:00 до 17:00 у музеї „Літературне Придніпров'я". Телефон для довідок: 778 01 00

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...