App Store Google Play

У Дніпропетровську хочуть встановити пам’ятник Сталіну

27.04.2010 18:16
За прикладом запорізького міськкому компартії громадські діячі Дніпропетровська також захотіли встановити пам'ятник Сталіну. Одна з громадських організацій Дніпропетровська подала на розгляд комісії міськради пропозицію про встановлення у місті пам'ятника Сталіну. Про це повідомляє gorod.dp.ua, посилаючись на секретаря міськкому КПУ Миколу Водяного.

"Ми не замислювалися про встанвлення ні пам'ятника, ні бюста Сталіну, - розповів Микола Водяний. - А ось громадські діячі, взявши за приклад запорожців, вирішили що і в нашому місті має бути Сталін".

Першочергове завдання компартії - підтримувати належний вигляд бюстів і пам'ятників комуністичним вождям, встановлених в Дніпропетровську. Дрібних ремонтів потребують практично усі міські пам'ятники.

"Навіть пам'ятник на площі Леніна потребує ремонту, плити порепалися і покришилися, - зазначив комуніст. - Треба хоч би шви між ними закласти. Потребують дрібного ремонту десятки меморіалів комуністичним вождям. Тому до встановлення нових пам'ятників руки у нас не дійшли, нам би зберегти те, що маємо".

Секретар міськкому впевнений, що запорізькі комуністи можуть спокійно встановити бюст Сталіну у себе у дворі, адже земля, на якій планується встановлення належить запорізькому міськкому КПУ.

"Кожен має право встановлювати у себе у дворі усе, що йому забажається", - вважає Водяний.

Якщо ж пам'ятник або бюст хочуть встановити на титульних вулицях і площах, то тоді треба просити дозвіл і питати думку міської громади, вважає комуніст.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


останні новини

Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...