App Store Google Play

Міністерство ЖКГ полатає дахи Павлограду

27.04.2010 13:38
Міністерство ЖКГ профінансує ремонт дахів в Павлограді. За повідомленням мера міста Володимира Кукліна, на ці цілі Міністерство виділить 17 млн. грн., - пише ІА "Новий міст".

"Кожна друга багатоповерхівка в Павлограді потребує часткового або капітального ремонту покрівлі", - зазначив Володимир Куклін.

Він розповів, що, на думку фахівців МінЖКГ, у ОСББ є справжні господарі. Тому вирішено підтримувати матеріально тих, кому не байдужа доля дахів і підвалів свого житла. В уряді впевнені, що ОСББ ефективно витрачатимуть гроші з міського бюджету на реконструкцію дахів.

За розробленим Павлоградською міськрадою проектом, затвердженому МінЖКГ, на ремонт дахів, за розрахунками фахівців, потрібно 17 млн. грн., при цьому 6 млн. грн. повинне вкласти місто. Цей відсоток фінансової частини міського бюджету залежить від кількості існуючих ОСББ в Павлограді.

"Для того, аби мешканці ОСББ могли отримати необхідні кошти, керуючі справами ОСББ повинні в найкоротші терміни зібрати необхідні документи, скласти кошториси і експертизи та надати їх керівництву міста. Вже сьогодні в Павлограді працює комісія, яка вивчає стан будинків і готує обгрунтування для кошторисних розрахунків", - сказав Володимир Куклін.

В цілому ж на приведення житлового фонду в нормальний стан на 2010-2011 рр. держава планує виділити більше 600 млн. грн. Їх інвестують в програми по утепленню і ремонту багатоквартирних будинків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...