App Store Google Play

Розпочати будівництво ж/м "Парус-3" заважають депутати

12.04.2010 19:44
Депутати Дніпропетровської міськради створюють штучні перепони на шляху реалізації проекту будівництва житлового масиву "Парус-3". Про це технічний керівник проекту, співзасновник ТОВ «Парус - 3А» Леопольд Табурянський заявив в інтерв'ю інформагентству "Придніпров'я".

За словами Леопольда Табурянського, у квітні виповнилося три роки з початку підготовки документації для реалізації проекту будівництва нового житлового масиву "Парус-3".

"Основною перепоною, як це не парадоксально, виявилися депутати міської ради, у процесі підготовки документації ми пройшли п'ять засідань виконкому та п'ять сесій, депутатські комісії нерегулярно збираються, нерегулярно підписують документи для підготовки до виконкомів та сесій, не приходять на засідання, і це тягнеться місяцями й роками", - заявив Леопольд Табурянський.

За його словами, одні депутати не підписують необхідні документи, бо не з'являються на засідання комісій, інші - через те, що не до кінця розібралися у ситуації або взагалі не мають бажання цим займатися.

"Є й депутати, які стали на такий шлях - "А що ми будемо з цього мати?". І це "А що ми будемо з цього мати?" тягнеться вже без малого два роки, були різні пропозиції - "відкати" у сотні тисяч доларів, взяти у співзасновники організації, які займаються вирішенням питань документації", - заявив Леопольд Табурянський.

За словами технічного керівника, наприкінці минулого року, через бездіяльність депутатів, котрі несвоєчасно ухвалили рішення, проект "Парус-3" не отримав обіцяного французами фінансування у 50 мільйонів євро.

"Ми вже витратили понад три мільйони доларів на проектно-вишукувальні роботи і сьогодні знову стоїмо перед цією самою проблемою - збирання підписів, умовляння депутатів", - зазначив Леопольд Табурянський.

Утім, якщо квітнева сесія міськради дасть дозвіл на проведення інвестиційного конкурсу, проект рушить далі - відбудеться інвестиційний конкурс, засідання виконкому та сесії, після чого розпочнеться підготовка документів для отримання землі для будівництва першої черги.

"У Німеччині це займає від чотирьох до шести місяців, у нас же пройшло 36 місяців і кінця-краю цьому немає", - каже Леопольд Табурянський.

Довідка: Відповідно до генерального плану розвитку Дніпропетровська, "Парус-3" буде розташовано за житловим масивом "Парус-2", на території житлового масиву "Діївка-1", де наразі знаходяться приватні садиби.

Територією району будуть проходити два канали шириною 31 м з проточною дніпровською водою, причому частина будинків буде оточена водою з усіх боків.

Загальна площа житла у новому масиві дорівнюватиме 1 мільйону 520 тисячам квадратних метрів, житлова - 1 мільйону 274 тисячі квадратних метрів, площа нового району перевищить 100 гектарів.

Проектом передбачено зведення будинків у 7 - 25 поверхів, всі будинки будуть обладнані підземними паркінгами та котельнями.

Також передбачено створення всієї соціальної інфраструктури: дитячих садків, шкіл, поліклінік, магазинів, спортивних споруд, зелених зон тощо.

Вартість проекту, без запланованого у генплані Дніпропетровська будівництва станції метро "Парус-3", дорівнює 3,95 млрд. у.о. Термін реалізації 8 - 12 років.

Проект розроблений Київським інститутом «Діпромісто», Дніпропетровським проектним інститутом «Дніпродіпроводгосп» і архітектурною майстернею В.С. Славинського. Реалізацією проекту займається ТОВ «Парус - 3А».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...