App Store Google Play

Портновці розколюють БЮТ?

09.04.2010 14:41

Народний депутат Володимир Пилипенко (БЮТ) вважає аморальним перебування його колеги Сергія Соболєва на посаді прем'єр-міністра опозиційного уряду.

Пилипенко вважає, що Соболєву слід було здати депутатський мандат ще до президентських виборів, одразу після відставки Віктора Пинзеника з Уряду Юлії Тимошенко.

«Соболєв обирався до парламенту від ПРП, лідер якої Віктор Пинзеник вирішив, що робота в уряді Тимошенко є неприйнятною для нього  через непрофесійний держбюджет на 2009 рік. Пинзеник демонстративно пішов у відставку. Враховуючи таку позицію свого партійного лідера, Соболєв повинен був взяти її за приклад і піти за Пинзеником ще у лютому минулого року» - цитує Пилипенка його прес-служба.

Як відомо, Віктор Пинзеник пішов у відставку з посади Міністра фінансів 12 лютого 2009 року.

 «На жаль, в Україні домінують політичні рішення над професійними рішеннями. І коли таким політичним рішенням став бюджет на 2009 рік, я опинився перед вибором: або відмовитися від посади, або відмовитися від професійних поглядів. Я обрав перший варіант"» - наголосив тоді Пинзеник.

Соболєв обирався до парламенту від партії "Реформи і Порядок", очолюваної тоді Пинзеником.

Як відомо, депутат Пилипенко належить до так званої "групи Портнова" у БЮТ. До неї також входять депутати Святослав Олійник і Валерій Писаренко.

Нещодавно Портнов склав з себе депутатські повноваження і перейшов на роботу у секретаріат президента.

В інтерв'ю "Українській правді" він також заявив, що близькі до нього депутати - Олійник, Пилипенко і Писаренко - "ще задовго до президентських виборів зробили для себе висновок, що це їхнє останнє політичне життя в БЮТ".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...