App Store Google Play

Замість метро в Донецьку будуватимуть дорогу в Росію

07.04.2010 13:34
Нова донецька влада відмовиться від будівництва метро пріоритетним на користь створення нової швидкісної дороги до кордонів Ростовської області.

Наприкінці березня новий губернатор області Анатолій Близнюк заявив, що проект будівництва метро в Донецьку не по кишені регіональній владі і запропонував відмовитися від будівництва метрополітену в місті - як мінімум, до кращих часів.

На думку губернатора, продовжувати будівництво метро в місті можна лише за умови, що гроші на компенсацію проїзду щорічно будуть закладатися в бюджеті, а спеціальним законом буде встановлена відповідальність за невиконання цієї норми.

При цьому, донецький губернатор висловив припущення, що реальна вартість проїзду в донецькому метро може скласти 4-6 грн. за умови фактичної відсутності строку окупності.

Відмова від будівництва метро дозволить заощадити 6 млрд. грн. бюджетних, які донецький губернатор пропонує спрямувати на будівництво дорожніх розв'язок у Донецьку.

Значно вигідніше за метро, на думку нової влади, побудувати швидкісну трасу від Донецька до Ростовської області в районі пропускного пункту Успенка. Попередня вартість одного кілометру нової траси, що складатиметься з 12 смуг, становить 40 мільйонів гривень за кілометр. Загальна довжина нової дороги становитиме 21 кілометр, що на 30 кілометрів менше діючої траси, яка проходить через Макіївку. Крім того, необхідно капітально відремонтувати і трасу на ділянці Донецьк-Моспіне-Кутейникове-Успенка.

Близнюк впевнений, що саме ця магістраль стане в нагоді з огляду на майбутнє Євро-2012 та Олімпіаду в Сочі-2014.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...