App Store Google Play

Дніпропетровськ змирився з втратою Євро?

25.02.2010 11:34

Депутати міської ради Дніпропетровська нарешті ліквідували непотрібне ще з травня минулого року Управління з питань підготовки та проведення ЄВРО-2012.

Відповідно до проголосованого практично одностайно рішення, управління буде ліквідоване з 30 квітня поточного року. Проти виявились лише троє зі 105 присутніх у залі депутатів.

Як йдеться в тексті рішення, ліквідувати управління вирішено і зв'язку із виключенням Дніпропетровська зі списку міст, що прийматимуть фінальну частину Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

Одинадцять працівників управління без роботи не залишаться -  усіх їх "розтикають" по інших управліннях міськради: по дві людини перейдуть до управлінь діловодства, культури та мистецтв та міжнародних зв'язків, троє перейдуть до земельного управління, ще по одному  працівнику додасться у відділи кадрової роботи та організації роботи зі зверненнями громадян.

Все майно з балансу управління - включно з калькуляторами, мобільним телефоном Nokia, комп'ютерною мишею та флеш-накопичувачем - перейде на баланс міськради.

Наразі ж до роботи стане спеціально створена ліквідаційна комісія у складі в.о. начальника управління, що ліквідовується, а також його бухгалтера та головного спеціаліста.

Вочевидь, Дніпропетровськ нарешті усвідомив свою поразку та змирився з нею у повній мірі, адже фактично цілий рік, відколи був винесений вердикт комісії УЄФА, створене 1 січня 2008 року управління з підготовки до Євро-2012 існувало, а його працівники - отримували зарплату.

Нагадаємо, що ще на початку лютого Андрій Павелко припускав існування у Дніпропетровська шансу повернути Євро-2012.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...