App Store Google Play

Вибори скасовані, але депутати готуються – фракції прийшли у рух

24.02.2010 12:50
Чергова 55 сесія міської ради Дніпропетровська п'ятого скликання, що розпочала свою роботу 24 лютого, принесла чимало сюрпризів майже з самого початку. Одним з таких сюрпризів стало кінцеве зникнення більшості у міській раді.

Про певні негаразди та міжфракційні тертя ми неодноразово повідомляли ще наприкінці минулого року, коли на останній сесії фракція "Блоку Лазаренка" голосувала "не в ногу" зі своїми постійними соратниками з Партії Регіонів. Цього разу розкол посилився.

Не краще події розгорталися й на сесії 24 лютого: під час обговорення порядку денного "старшому по землі" представнику "Блоку Лазаренко", голові постійної комісії з питань земельних відносин і охорони навколишнього середовища Олександру Лупандіну не вдалося долучити до переліку питань, що вирішуються, проект рішення щодо продажу земельної ділянки за адресою провулок Озерний 26 - частини пляжу та прилеглої території на лівому березі Дніпра в парку Воронцова. Проти виявилися депутати з партії Регіонів.

А перед самою перевою "лазаренківці", яким вже давно набридло носити прізвище опального колишнього прем'єра у якості ширми, вирішили, що вони більше не "лазаренківці". Фактично, Павло Іванович "відпрацював" на фракцію імені Загіда Краснова ще у 2006 році, і чому те що сталося, сталося лише у 2010 - величезне питання. Тим пак, що сам Краснов нещодавно похвалився, що навіть особисто не знайомий з Павлом Лазаренком. Як би там не було, але відсьогодні у міськраді з'явилася депутатська група "Громадська сила".

Як завив депутат Вадим Король, 22 лютого відбулися депутатські збори і до новоствореної групи увійшли 21 депутат, більшість з яких - представники більшості у міськраді - депутати з фракції "Блок Лазаренка" та "Блок Вітренко". Керівником групи одноголосно обраний Загід Краснов.

Коментуючи необхідність створення окремої депутатської групи, Загід Краснов пояснив, що вона лобіюватиме у міськраді інтереси та діяльність громадської організації з тою ж самою назвою. З цього приводу міськрадою вже зареєстрований цілий ряд депутатських запитів.

Водночас члени депутатської групи "Наш дім - Дніпропетровськ" вирішили вийти зі складу депутатської більшості в міській раді Дніпропетровська. Про це оголосив керівник групи Ігор Циркін на черговій сесії. Загалом більшість покинули 7 депутатів: Ігор Циркін, Костянтин Афанасьєв, Євгеній Бачев, Ігор Кучин, Олена Подольска, Андрій Циков та Станіслав Шостак.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...