App Store Google Play

"Приват" отримав 18% Укртатнафти

22.02.2010 13:16

Вищий господарський суд (ВГСУ) в кінці січня підтвердив операцію з придбання ТОВ "Корсан", яке пов'язують з групою "Приват", 18,296% акцій ЗАТ "Укртатнафта".

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на постанову суду.

Згідно з повідомленням, НАК "Нафтогаз України" відмовлено в задоволенні касації, якою вона заперечувала рішення попередніх судів про визнання законності угоди з придбання акцій ЗАТ.

ВГСУ, зокрема, залишив у силі постанову Київського міжобласного апеляційного суду від 17 листопада 2009 року, яка підтверджує законність рішення Господарського суду Полтавської області.

"Нафтогаз України" у своїх вимогах до судів просив визнати недійсними рішення правління "Укртатнафти" про затвердження порядку реалізації акцій ЗАТ, створення аукціонної комісії та про затвердження звіту ТОВ "Консалтингова група "СВАН Консалтинг" про оцінку проданих 18,296% акцій.

Як повідомлялося, наприкінці червня 2009 року "Корсан" придбав на відкритому конкурсі, де він був єдиним учасником, 18,296% акцій ЗАТ "Укртатнафти" за 2,1 млрд. гривень.

Раніше 18,296% акцій НПЗ належало структурам, близьким до ВАТ "Татнєфть", ще 28,7788% - міністерству майна Татарстану. У результаті судових розглядів частка татарстанських акціонерів в ЗАТ практично обнулена.

У цілому нині "Корсан" володіє 19,449% "Укртатнафти". Ще 28,7788% "Укртатнафти" знаходиться на казначейському рахунку емітента і чекає продажу, першочергове право на яку мають діючі акціонери. НАК "Нафтогаз України" належить 43,054% акцій "Укртатнафти".

ЗАТ "Укртатнафта" створено відповідно до указів президентів України і Татарстану в 1994 році на базі Кременчуцького НПЗ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...