App Store Google Play

Цими вихідними у Дніпропетровську PIANOБОЙ

19.02.2010 10:25
Життя Pianoбоя почалося, коли Дмитро Шуров (екс-клавішник «Океану Ельзи», соратник Земфіри та сопродюсер її останнього альбому «Спасибо», і один з трьох творців групи Esthetic Education) взявся за написання опери для шоу Олени Ахмадулліної (російський дизайнер) на Paris Fashion Week. Крім кількох десятків арій та п'єс з'явилося безліч пісень, які музикант вирішив винести в окремий сольний проект, що й отримав назву Pianoбой.

Вперше проект був показаний публіці у жовтні 2009-го на фестивалі Молоко Music Fest, який проводився в рамках "Гоголь Фесту" в "Мистецькому Арсеналі". Окрім цієї презентації, восени Pianoбой дав ще декілька коротких, але яскравих концертів.

У січні 2010 Pianoбой розпочав запис дебютного альбому, а 26 лютого, концертом в Дніпропетровську, розпочинається клубний тур Україною (Дніпропетровськ, Харків, Донецьк, Львів, Одеса, Чернігів, Київ), котрий завершиться концертом у Києві наприкінці березня.

Концерт Pianoбоя - музичне шаманство людини, взаємно закоханої в своє піаніно. Це живі концерти незалежного, талановитого та дуже харизматичного артиста - справжнього, а не зліпленого продюсерами. На сцені разом із Дмитром Шуровим будуть шокувати публіку його соратники - темношкіра співачка Ліда Тутуола, Ольга Шурова, гітарист Саша Друганов, а також барабанщик, відомий по роботі з Жанною Агузаровою і Звуками Му. Музиканти вільно міняються інструментами а також, крім піаніно, клавіш, гітар і барабанів, використовують масу різних підручних засобів-інструментів.

Дмитро Шуров заявив, що хотів би, щоб кожен концерт цього туру перетворювався на шабаш. Він з нетерпінням чекає початку туру, адже перша зустріч - це завжди щось.

Виступ відбудеться у Кафе ПроJazz (вул. Рогальова, 12б). Вартість квитків за попереднім замовленням - 70 грн., в день концерту - 90 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...