App Store Google Play

Кожній дитині по комп'ютеру

19.02.2010 13:47
У Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за підтримки головного управління освіти і науки облдержадміністрації презентували освітню програму "1 учень - 1 комп'ютер".

За оцінками фахівців, програма дозволить не лише підвищити рівень комп'ютеризації шкіл, але й убезпечити дитину молодшого шкільного віку від шкідливих програм і сайтів.

Фінансування програми буде здійснюватись за рахунок інвестицій, а також благодійних коштів. Реалізація програми здійснюватиметься за допомогою Netbook. Програмне забезпечене спеціально для школярів і враховує вікові особливості дитячої психіки.

Головною особливістю проекту є доступ до освітнього порталу, що наразі створюється в мережі Інтернет. Доповнити освітній портал власними матеріалами зможе будь-який вчитель. Вхід до небажаних для дитини ресурсів заборонений.

Клас, що користується цією технологією, об'єднується в спільноту, адміністративне керування над якою здійснює вчитель. Це дає можливість бачити результат засвоєння матеріалу як самому вчителю, так і учню, розробляти складні тести і застосовувати нові методики навчання.

Крім цього, технологія дозволяє впроваджувати дистанційне навчання, розробляти ігрові методики засвоєння знань та здійснювати батьківський контроль за успішністю дитини.

Сьогодні до проекту вже приєдналися 14 країн Європи, США, Канада, Ізраїль. У Дніпропетровській області експериментальні класи, де використовують таку програму, діють у СШ №55 Дніпропетровська та у СШ №10 міста Марганець.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...