App Store Google Play

Денисенко не здивований тим, що “Громадська сила” порушує закон

07.02.2010 12:17
Координатор громадської організації ГРАД Андрій Денисенко не сильно здивований тим, що інцидент із застосуванням фізичної сили стосовно журналістів мав місце з боку представників "Громадской сили" - людей Загіда Краснова.

За словами Денисенка, Загід Краснов уже не вперше демонструє, м'яко кажучи, не зовсім цивілізоване поводження, тому в пристойному політичному суспільстві таких людей тримають на відстані, подалі. Взагалі людей, які не можуть належним чином, відповідно до якогось, заведеного у суспільстві політичного етикету, спілкуватися із представниками ЗМІ, представниками громадськості, їх на відстань пострілу не підпускають до влади.

Те, що відбулося в кінотеатрі «Комунар», на думку координатора ГРАДу, - грубе порушення чинного законодавства, грубе перешкоджання роботі ЗМІ з боку представників «Громадской сили». Денисенко висловив сподівання, що ця подія буде сигналом, який, нарешті, почує громадськість. І та частина дніпропетровців, які придивлялися до Загіда Краснова й були зачаровані його, так званою, "благодійною діяльністю", нарешті, побачать дійсне обличчя цього кандидата в мери, цього керівника депутатської більшості, що поводиться себе в Дніпропетровську як у своїй власній феодальній вотчині.

Андрій Денисенко також зауважив, що на сьогоднішні конфлікт, що виник - це питання честі не тільки для тих журналістів, які були грубо виставлені з відкритого заходу, що проводила громадська організація, а й для всієї громадськості. Потрібно довести Загіду Краснову та іншим "політичним ділкам", які вважають припустимим у такий спосіб поводитися із пресою, що так вчиняти у демократичному суспільстві, у сучасній Україні не дозволене нікому.

Координатор ГРАД висловив сподівання, що найближчим часом з боку прокуратури надійде адекватна реакція, і запевнив, що з свого боку, ГРАД як громадська організація, готовий підтримати журналістів у суді та у всіх інших інстанціях для того, аби нікому більше не кортіло розпускати руки щодо представників преси.

Окремо Андрій Денисенко наголосив той факт, що Загід Краснов є фактичним керівником кампанії кандидата в президенти Сергія Тігіпка. На думку ГРАДівця, те, що цей інцидент із перешкоджанням свободі слова відбувся саме під час президентських виборів - ще один сигнал Сергію Леонідовичу.

Тігіпко показав непоганий результат у Дніпропетровській області, в Україні в цілому, і сподівається на розвиток своєї подальшої політичної кар'єри. На думку Денисенка, у першу чергу цьому амбітному політику слід очистити свою політичну команду в Дніпропетровській області від випадкових людей, від людей з абсолютно не демократичними інстинктами та рефлексами, від людей, які створюють образ Тігіпка й партії "Сильна Україна", як неадекватної, нецивілізованої політичної сили.

Денисенко вважає, що найбільша проблема Тігіпка в Дніпропетровську й області - кадрова неперебірливість. Не можна підтримувати Тігіпко, він не може вважатися новою політичною силою доти, поки він не очистить свої ряди від сумнівних та кримінальних елементів, серед яких саме яскраве місце займає Загід Краснов - резюмував координатор ГРАД.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...