App Store Google Play

Звільнений губернатор Дніпропетровщини подав на Президента до суду

05.02.2010 13:51
Звільнений Указом Президента України з посади голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Віктор Бондар оскаржує в суді зазначений указ. Про це губернатор Дніпропетровщини заявив під час сьогоднішнього брифінгу.

«Я сьогодні подав позов до окружного адміністративного суду Дніпропетровської області. Я абсолютно не згодний з формулюванням указу Президента про моє звільнення», - зазначив Віктор Бондар.

За його словами, звільнення з посади було для нього несподіванкою. «Жодної розмови з Президентом Віктором Ющенком не відбулося, з Секретаріату Президента ніхто не цікавився, чи було законним рішення Дніпропетровської облради про висловлення мені недовіри», - наголосив Віктор Бондар.

Як зазначив звільнений губернатор, у нього склалося враження, що указ Президента підписувався на ходу, після того, як Віктор Янукович приїхав у Дніпропетровськ на зустріч з виборцями і розчарувався у кількості підтримуюючих його.

Віктор Бондар також зауважив, що вже звернувся до Окружного адміністративного суду Дніпропетровської області з позовом забезпечити розгляд оскарження про його звільнення з посади. До моменту винесення рішення він не залишить крісло губернатора.

Нагадаємо, 4 лютого ц.р. Президент України Віктор Ющенко своїм Указом звільнив Віктора Бондаря з посади голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...