App Store Google Play

Дніпропетровський експеримент виявився вдалим

05.02.2010 15:40

З початку року в Києві та Дніпропетровську штрафи за порушення ПДР можна сплачувати на місці через платіжні термінали в автомобілях ДАІ. Про це повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України. Причиною нововведення стали постійні нарікання водіїв, що процедура сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху недосконала.

Зручність даного способу сплати штрафів полягає в тому, що водій не витрачає час на простоювання в черзі банківської установи, а потім щоб надати квитанцію в ДАІ. Сплативши штраф на місці, водій впевнений, що його не очікуватиме неприємний "сюрприз", коли він буде звертатися до ДАІ, зокрема при проходженні техогляду або зняттю з обліку авто.

Аби розрахуватися відразу на місці водію, який порушив ПДР, необхідно мати при собі банківську картку. Щоправда, не кожен штраф може бути сплачено на місці, а лише за ті порушення ПДР, прийняття рішення відносно яких входить до компетенції ДАІ.

Водночас, слід зазначити, що сплата штрафу на місці порушення - це добровільна справа кожного порушника ПДР. Якщо водій згоден з доводами інспектора ДАІ і визнаєте свою провину в скоєні адміністративного правопорушення, то він може скористатися можливістю та сплатити штраф через банківський платіжний термінал.

У результаті такої операції з карткового рахунку гроші прямо потрапляють на потрібні рахунки держказначейства. Турбуватися про безпеку зняття коштів не варто, тому що співробітник ДАІ зобов`язаний видати вам чек з POS-терміналу про списання коштів, інший оригінал чеку прикріпляється до складено адміністративного протоколу.

За місяць використання таких платіжних терміналів стала очевидним, що подібне нововведення значно спрощує процедуру оплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху. Це ще один крок до викорінення корупції, отож незабаром такі термінали будуть встановлені в кожному патрульному автомобілі ДПС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...