App Store Google Play

Прокуратура зупинила рішення обласної ради

04.02.2010 10:56

Прокуратура зупинила дію рішення Харківської облради про висловлення недовіри губернатору Арсену Авакову. Як повідомляє прес-служба Харківської ОДА, відповідний протест виніс заступник прокурора Харківської області Микола Шадура.

Нагадаємо, що учора, 3 лютого, депутати обласних рад Дніпропетровська та Харкова висловили недовіру губернаторам своїх областей.

У протесту прокуратури Харківської  області наголошується, що дане рішення було прийнято з порушеннями чинного законодавства. Зокрема, не був заслуханий звіт голови облдержадміністрації. Крім того, посилання на застосування адмінресурсу Аваковим у ході передвиборчої кампанії є безпідставними, йдеться у документі.

- Матеріали виборчих комісій про порушення законодавства по виборам президента в правоохоронні органи не надходили, - йдеться у протесті прокуратури.

Заступник прокурора просить скасувати рішення сесії Харківської облради, а також зазначає, що протест зупиняє дію цього акту і повинен бути розглянутий у десятиденний термін. Сам Аваков дії обласної ради розцінив як політичне замовлення.

- Дане рішення депутатів обласної ради ми розцінюємо як виконання політичного замовлення на дестабілізацію ситуації в суспільстві напередодні виборів президента», - сказав губернатор.

- Доказ тому - «спонтанне» рішення відразу двох сесій обласних рад про висловлення недовіри головам облдержадміністрацій, - заявив він.

Політичним замовленням та нагнітанням істерії вважає інцидент і дніпропетровський губернатор Віктор Бондар. Він також переконаний, що рішення обласної ради не має жодних юридичних наслідків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...