App Store Google Play

Тимошенко пообіцяла Дніпропетровську купу грошей та онкоцентр

01.02.2010 08:50
Кандидат у президенти прем'єр Юлія Тимошенко в черговий раз відвідала Дніпропетровщину. Її візит став чи не головною подією вихідних, що минули. Невтомна очільниця уряду, яка 30 січня відвідала Одеську та Полтавську області, провела у рідному місті низку зустрічей з представниками ділових кіл регіону та взяла участь у телемості з Новомосковськом, Дніпродзержинськом і Павлоградом.

Під час візиту Тимошенка розповіла про плани на майбутнє. Зокрема, вона заявила про намір створити державні банк розвитку та аграрний банк. Перший кредитуватиме бізнес - як малий, так і великий, а другий видаватиме кредити аграріям на термін від 5 до 10 років максимум під 5% річних.

Розповіла лідерка БЮТ і про причини підвищення цін на споживчі товари. Нагадаємо, що найбільше за останній місяць в ціні виросли цукор, олія, молоко, твердий сир, картопля та яйця. "Булі смерть" подекуди продають по 10-11 грн за кілограм!

Юлія Тимошенко впевнена, що причин для підвищення цін, зокрема на цукор і соняшникову олію, немає і все це - технології, які використовуються для того, щоб до влади прийшли олігархи.

Одразу по закінченню виборів, впевнена Прем'єрка, ціни повернуться на колишній рівень.

Серед планів Юлії Володимирівни - збудувати цього року новий онкологічний диспансер у Дніпропетровську та відкликати вето президента на Бюджетний кодекс. Останнє Юлія Тимошенко пообіцяла зробити в перший же день приходу на посаду Президента.

- Ми також за тиждень ухвалимо бюджет, який з 15 вересня минулого року знаходиться на розгляді у парламенті, - наголосила вона.

Тимошенко нагадала, що новий держбюджет-2010, згідно з новим Бюджетним кодексом, передбачає, що частина місцевих податків, зокрема, податок на прибуток і податок на доходи фізичних осіб залишатиметься на місцях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...