App Store Google Play

З нагоди Дня Соборності Ющенко відзначив дніпропетровський дует

29.01.2010 13:24

Як водиться, напередодні визначних дат та державних свят Президент України відзначає  кращих представників нації нагородами та почесними званнями. От і з нагоди Дня Соборності, що його відсвяткували 25 січня, глава держави підписав Указ про відзначення державними нагородами України низки українців. Серед тих, хто отримав з рук Віктор Ющенка нагороди "За вагомий особистий  внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової  держави" також і дніпропетровці.

Орден  "За заслуги" II ступеня отримав віце-президент господарської асоціації "Крани України" Сергій Коваленко;

Орден "За заслуги" III ступеня дістався Миколі Іщенку - гендиректорові акціонерного товариства "Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат", а директор навчально-виховного комплексу N 57  Валентина Шипко нагороджена орденом  княгині Ольги III ступеня.

Крім того, почесні звання "Народний артист України"  отримали учасники пісенного дуету "Тетяна+Андрій" Тетяна та Андрій Бабичі.

Двоє вчителів - Світлана Лебідь  (директорка навчально-реабілітаційного центру "Горлиця") та Клавдія Черепенко (вчитель-методист цього ж закладу) стали "Заслуженими вчителями України".

Звання "Заслуженого чарівника промисловості" з нагоди Дня Соборності отримав Ігор Заліско - президент господарської асоціації "Крани України".

Заслуженим у сільському господарстві став начальник управління Криничанської райдержадміністрації Віктор Стрельцов, а заслуженим працівником сери послуг - чиновник з Дніпропетровської ОДА Андрій Білоусов.

Ще одного "заслуженого" - у сфері транспорту - Президент присвоїв директорові асоціації ТВО "Дніпроавтотранс" Юрію Драгану.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...