App Store Google Play

"Вірність" готується відсвяткувати день народження

29.01.2010 12:21
Незабаром Дніпропетровське товариство захисту тварин "Вірність" відсвяткує перший День народження - у березні 2009 року захисники тварин об'єднались у громадську організацію.

Незважаючи на такий короткий термін, активістам "Вірності" вдалося зробити чимало добрих справ. Завдяки зусиллям волонтерів, яких на сьогодні офіційно вже майже півсотні, збудувати притулок для покинутих кицьок та собак не вдалося, однак торік новий дім знайшли 795 покинутих тварин. 60 тварин силами волонтерів були врятовані від загибелі, вчасно отримавши ветеринарну допомогу.

Повільно, але вірно просуваються справи і зі стерилізацією безхатніх тварин. Звичайно, що можливості у товариства, яке не має підтримки влади, невеликі, втім результат все ж є: стерилізовано 76 собак та 45 кішок. На перший погляд це - небагато, однак можна зробити висновок, що в 2010 році у Дніпропетровську не з'явиться щонайменше 1,5 тисячі нікому не потрібних цуценят та кошенят.

Якщо спочатку "Вірність" складалася з декількох самовідданих активістів, то на сьогодні офіційними волонтерами стали вже майже 50 дніпропетровців. Ще стільки ж -  в процесі оформлення. А загалом в базі волонтерів "Вірності" налічується вже 415 осіб, які готові допомагати і активно діють.

Найбільш відомим проектом "Вірності" стали акція "Знайди собі друга" в "Дафі". Завдяки їй вдалося прилаштувати сотню тварин та зібрати понад 11 тисяч гривень, а також корм, медикаменти та іншу потрібну чотирилапим "гуманітарку". В рамках проекту відбувся також конкурс дитячого малюнку та перший чемпіонат серед безпородних собак "Кубок Вірності".

Тож сьогодні можна з впевненістю стверджувати, що завдяки своїм активним діям "Вірність" завоювала в місті певні авторитет та повагу. Тепер справа лише за реакцією владних структур. Любителі та захисники тварин сподіваються на плідний діалог з міською владою. Втім, наразі чиновникам не до чотирилапих.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...