App Store Google Play

Ведмідь запевнив, що лісистість на Дніпропетровщині - в порядку

29.01.2010 16:40
Чи стало Вам легше дихатись за останній рік?  Якщо вірити бадьоро-оптимістичним звітам обласних чиновників - обов'язково! А судячи зі змальованих ними райдужних планів, скоро дихатиметься ще легше!

Адже в 2009 році в області було висаджено рекордну кількість зелених насаджень - 2200 га! Такий обсяг висадки лісів, стверджують в ОДА, є найбільшим за останні 20 років.

Та й взагалі: як запевнив заступник голови держкомітету лісового господарства Микола Ведмідь, з лісами у нас, на Дніпропетровщині, все гаразд! Так само, як і з рятувальною службою: інформаційні випуски пресової служби обладміністрації схожі, немов брати-близнюки.

оловне управління МНС України у Дніпропетровській області визнане Міністерством з питань надзвичайних ситуацій одним з найбільш технічно підготовлених підрозділів в країні", - заявляє губернатор.

"Ситуація в лісовому господарстві області і його забезпеченість технікою одна з найкращих в Україні", - підспівує йому Ведмідь.

А начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Клешня "добиває" інформацією про те, що в 2010 році заплановано придбати ще 7 лісопатрульних машин на суму 1,5 млн грн. і збільшити лісистість регіону щонайменше на 10%.

Все це, зрозуміло, стало можливим і буде здійснене лише за умови, що головуватиме в області губернатор Віктор Бондар, а Президентом, відповідно, стане його колишня політична суперниця а нині - надія області Юлія Тимошенко.

А ще на Дніпропетровщині будуються лікарні, дитсадки, спортивні комплекси і найбільший в світі Ізраїльський культурний центр.

От тільки за рівнем життя наш регіон дедалі більше віддалюється від менш заможних сусідів, ми бездарно втрачаємо право приймати у себе Євро-2012, а Дніпропетровськ є лише тринадцятим у рейтингу найкращих міст для проживання.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...