App Store Google Play

Криворізькі міліціонери розкрили жорстоке замовне вбивство

29.01.2010 18:13

Криворізькі міліціонери розкрили жорстоке замовне вбивство. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Дніпропетровській області.

20 січня до Дзержинського райвідділу міліції м. Кривого Рогу надійшов дзвінок від 39-річної місцевої мешканки. Жінка схвильовано повідомила, що її 45-річний чоловік поїхав на невстановленому автомобілі з невідомими особами й до цього часу не повернувся. Заявниця благала правоохоронців допомогти, тож вартові порядку одразу взялися до справи. У ході оперативно-розшукових заходів працівники Криворізького міського управління міліції вийшли на раніше судимого 49-річного громадянина, який мав до постраждалого боргові претензії.

Щоб «зняти питання» з порядку денного кредитор вирішив вбити боржника, причому чужими руками. Вбивство він замовив 53-річному чоловікові, пообіцявши винагороду у 20 тисяч доларів. Дав він і чотири тисячі гривень застави.

Але виявилося, що цей чолов'яга теж не поспішав стати кілером. Він підшукав виконавців, молодших і спритніших за себе - двох 27-річних молодиків та одного 20-річного. Вдень 20 січня просто на вулиці трійця силоміць заштовхнула жертву до автомобіля. Вже всередині автівки зловмисники зв'язали липкою стрічкою руки та задушили ременем потерпілого.

Намагаючись приховати сліди злочину, зловмисники перевезли тіло до іншого місця, роздягли, загорнули у поліетилен та прив'язали дві металеві гирі. Ввечері тіло вбитого скинули у воду затопленого гранітного кар'єру.

Та, не дивлячись на цей кримінальний клубок, криворізьким міліціонерам вдалося розкрити зухвалий злочин. Наразі порушено кримінальну справу за ч. 2 п.п. 11, 12 ст. 115 «Навмисне вбивство, скоєне на замовлення за попередньою змовою групою осіб» Кримінального кодексу України. За цією статтею Закон обіцяє зловмисникам позбавлення волі на строк до п'ятнадцяти років або довічне ув'язнення.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...