App Store Google Play

Область накопичує борги по зарплаті

28.01.2010 10:26
Головне управління статистики в Дніпропетровській області оприлюднило дані стосовно підприємств, на яких недбайливі директор не виплачують зарплату. Станом на 1 січня 2010 року загальна сума нарахованої але не виплаченої зарплатні склала 87 мільйонів гривень. Левова частка заборгованості - 52 мільйони - припадає на промислові заводи.

Заборгованість у сфері діяльності готелів та ресторанів збільшилася з 5 тисяч гривень на початку року до 420 тисяч - в кінці 2009. Підприємства  по виробництву гумових та пластмасових виробів наростили борги зі 125 тисяч. до 7 мільйонів.

Керівники виробництв машин та обладнання заборгували своїм працівникам сумарно сім мільйонів гривень, в той час як на початок 2009 року заборгованість була всемеро меншою. Не виплачена зарплата і на підприємствах  торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку, а також на виробництві  електричного, електронного та оптичного обладнання - борг у цих галузях становить дев'ять та вісім мільйонів відповідно.

Майже вп'ятеро погіршилась ситуація з оплатою праці на підприємствах, що розташовані  в Царичанському районі, в чотири рази гірше сплачують зарплату у Жовтих Водах, втричі - у Нікопольському, у  Криворізькому районах та у Першотравенську.

А от з працівниками, зайнятим в економіці міст Вільногірська та Новомосковська, а також Межівського, Томаківського і Широківського районів розрахувались повністю.

Рекордсменами зі скорочення заборгованості стали підприємства целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності: там борг скоротився в п'ять разів! Втричі скоротилися обсяги невиплаченої зарплатні на підприємствах рибальства, рибництва, текстильного виробництва одягу та хутра, а також транспортних засобів та устаткування. Вдвічі меншим став борг  на підприємствах з  виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.

За обсягами несвоєчасних розрахунків з працівниками Дніпропетровщина продовжує посідати п'яте місце після Донецької області  (287 млн.грн.), міста Києва (159), Луганської (146) та Харківської (126 млн.грн.) областей.

Нагадаємо, що працівники бюджетної сфери, за інформацією ОДА, отримують зарплату вчасно і заборгованість перед ними відсутня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...